Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentek valahová szombaton?...

Mentek valahová szombaton? Vagy inkább otthon maradtok a fagy elől?

Figyelt kérdés
Én mennék, de nem tudom mennyire érdemes ebben a hidegben. A média szinte már a világvégét hirdeti, kicsit már túlzásnak is érzem, de mi van ha van benne ráció?
2012. febr. 3. 07:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Megyünk barátnőmmel egy ismerős szülinapjára kocsmába. Ott biztos meleg lesz :D 20L 24F
2012. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egész szombaton mászkálni fogok, világvég ide, vagy oda.

Reggel megyek anyukámhoz, onnan nagybevásárolni, tipli haza, összekészülődés, irány egy jóbarátomhoz megnézni a lakását, onnan pedig valami szórakozóhelyre/kocsmába.

Valóban ez a normális időjárás ilyenkor, csak már elszoktunk tőle. Rendesen fel kell öltözni, rétegesen, és igyekezni, hogy minél hamarabb eljuss A-ból B-be.

24N

2012. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szombat reggel bevásárolni 10km-re,délután sütök-fözök,este megyünk bulizni,vasárnap ebédre vagyunk hivatalosak,vasárnap este mozizás van megbeszélve


Nem érdekel a hideg,98-ban hóelzárta település voltunk másfél hétig,megmaradtunk,nehogymás kis hidegtől gubbasszak itthon.

2012. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
mi maradunk itthon és reménykedünk hogy nem lesz itéletidő mert holnap ünnepeljük a lányom szülinapját,nagyon szomorú lennék ha senki nem tudna jönni az idő miatt.
2012. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem kell mennünk sehova, mert én már unom, hogy mindig valahova menni kell. "Ajándék délután, ha nem megyek sehova már..." (Horváth Karcsi) :-)
2012. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni megyek mindkét nap :(

Ítélet idő ide vagy oda ;)

2012. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz hó, akkor holnap elnézünk a másik városba az esküvő kiállításra barátommal. Ha havazik, vagy erős szél lesz, akkor inkább bevackoljuk magunkat, aztán filmezünk :)

Amúgy szerintem is kicsit durva, hogy milyen nagy felhajtást csapnak körülötte. - Persze, figyeljünk az idősekre meg minden, de azért ne kelljen már egy hétre előre bevásárolnom,mert nem tudok elmenni a 10 percre lévő boltba, ha rendesen felöltözök...

20/l

2012. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Hooogyne, megyek dolgozni hajnaltól éjszakáig. Ugyanezt vasárnap is. Ugyanezt öt napon át a héten. Diplomásan közel minimálbérért. Yeah!
2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
mi megyünk, mert esküvői meghívót akarunk intézni :) a hideg nem állíthat meg :) vasárnap este hajókirándulásra megyünk, az esküvő kiállításon nyertük, kb. másfél órás lesz :)
2012. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez az idő szerintem sem ítéletidő. Máskor is volt már ilyen. De én örülök ennek a hidegnek.


És hogy holnap mit csinálunk? Megyünk korcsolyázni a Balatonra. :)

2012. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!