Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem a legjobbnak...

Megcsalt a férjem a legjobbnak vélt barátnőmmel!?

Figyelt kérdés
Már 10 éve ismerjük egymást a párommal, nagyon szeretem Őt, ebből két éve vagyunk házasok, és van egy 5 hónapos babánk is. Barátnőmet már 16 éve ismerem, jóban vagyunk. Ő lenne a lányunk keresztanyja, és evégett közelebb került kis családunkhoz az utóbbi időben. Párommal is nagyon jóban lettek, sok telefonbeszélgetés meg minden. Nem aggódtam mert egy olyan lányról van szó aki imád engem, nem bántana meg, és abszolút nem egy olyan jellem aki ilyenbe belemegy (vagy mégis?). Még csak most jöttem rá a dologra, de állítólag vége van! Nem tudják még hogy tudom! Szerintem szex is volt köztük, sőt talán biztos is vagyok benne! Nagyon kivagyok! Mit lehet ilyenkor tenni! Nekem csak a párom van meg a pici, családom nincsen akire támaszkodhatok! A napokban fog átjönni a csaj, és arra gondoltam csinálok egy szembesítést hogy minden kiderüljön, de utána mi legyen? Nem tudom mit tegyek, Nagyon kétsége vagyok esve!!!
2012. febr. 4. 17:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miből jöttél rá hogy megcsal?és hogy pont vele?
2012. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod hogy megcsalt?
2012. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amiért gyanút fogtál?
2012. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Voltak némi jelek, és most lehet kapok pár elítélendő hozzászólót, de kezembe akadt a telefonja, és smsekből. Már Több hónapja tartott már, és most szakítottak állítólag gy hete se. Minden benne volt ami kell.
2012. febr. 4. 17:58
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nem szép dolog, hogy belenéztél a telefonba, de ennek már semmi jelentősége nincs. Hát nem tudom mit mondjak, szavam elakadt komolyan. Sok kitartás, már csak a pici miatt is.
2012. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt illik tudni, hogy tudta hogy nálam van a teló, csak azt nem hogy mást is néztem benne, nem csak azt amit Ő gondolt.
2012. febr. 4. 18:05
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Ne te érezz már bűntudatot, azért mert ez a 2 szemétláda ezt tette. Megnézted, jól tetted!!!!!!!
2012. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

És mi van ha blöffölsz, és először csak a férjeddel beszélsz? Ha igaz, hogy most épp szakítottak, simán el lehetne játszani, hogy a barátnőd bosszúból bemártotta nálad.

Szóval leülteted a pasast és tök nyugodtan egyenesen a szemébe nézel és megkérdezed, hogy "mindent tudok, de a te verziódat is hallani akarom, miért csaltál meg" Ha rákérdez honnan tudod, csak mondd hogy a csaj elmondta, és ne engedd hogy tovább kérdezzen, hanem kérdezz határozottan és egyenesen te. El fogja mondani, hidd el. Csak ne engedd eltérni a tárgytól. Ki fog derülni, aztán eldöntöd mihez kezdesz vele. Én mindenesetre megmondanám, hogy nem ilyen férjet képzeltem magamnak, és hogy gondolkodni szeretnék, menjen el.

2012. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki ezzel a "ne nézz a személyes dolgaiba" dumával jön. Én azért ezt egy picit hülyeségnek tartom. Elvégre kell a bizalom egy kapcsolatba, na de mit nevezünk bizalomnak? Azt, hogy megbízom benne, és nem nézem meg a telefonját, vagy azt, hogy odaáll elém és bizonyításképp azt mondja, hogy "bármikor belenézhetsz a telefonomba", ezzel jelezvén, hogy nincs semmi takargatnivalója.


Én, ha annak idején nem kukkantok bele, akkor ma már a felesége lennék, pedig a kapcsolatunk alatt 2 nőve is megcsalt. Én meg a házi rabszolgája voltam, annyira szerettem, hogy mindent megadtam neki. Úgyhogy én örülök, hogy pofátlan módon belenéztem a telefonjába. :D


Visszatérve a kérdésedre: ezért nem kell senkit sem túl közel engednek a családodhoz. Az emberek jóhiszeműek, azt gondolják, hogy "ő talán már csak nem okozna nekem fájdalmat". De okoz. Mint láthatod okoz. Egy barátnőméknél is ez megy. Összejárnak folyton egy párral bulizni, és a másik párból a férfi folyamatosan nyomul a barátnőmre. Ha barátnőm ribanc lenne, már biztos szeretők lennének. Az a másik hülye nő meg nem vesz észre semmit a párja nyomulásaiból. Undorító.

A lépés távolságot tartsd meg mindenkivel (mármint a férjeddel kapcsolatban)


Szembesíteni szembesíts, de remélem innentől kezdve a keresztanya dolognak lőttek. Szakíts meg vele minden kapcsolatot (úgy is megpróbálja majd magát kimagyarázni)

A pároddal is próbálj meg beszélni, és talán az sem rossz, ha egy időre elküldöd otthonról. Ehhez több idő kell, mint egy-két hét.

2012. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Undoritó, hogy a férjed az 5 hónapos kicsire sem gondolt. Minden a kettő egy undoritó féreg... 14L
2012. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!