Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem a legjobbnak...

Megcsalt a férjem a legjobbnak vélt barátnőmmel!?

Figyelt kérdés
Már 10 éve ismerjük egymást a párommal, nagyon szeretem Őt, ebből két éve vagyunk házasok, és van egy 5 hónapos babánk is. Barátnőmet már 16 éve ismerem, jóban vagyunk. Ő lenne a lányunk keresztanyja, és evégett közelebb került kis családunkhoz az utóbbi időben. Párommal is nagyon jóban lettek, sok telefonbeszélgetés meg minden. Nem aggódtam mert egy olyan lányról van szó aki imád engem, nem bántana meg, és abszolút nem egy olyan jellem aki ilyenbe belemegy (vagy mégis?). Még csak most jöttem rá a dologra, de állítólag vége van! Nem tudják még hogy tudom! Szerintem szex is volt köztük, sőt talán biztos is vagyok benne! Nagyon kivagyok! Mit lehet ilyenkor tenni! Nekem csak a párom van meg a pici, családom nincsen akire támaszkodhatok! A napokban fog átjönni a csaj, és arra gondoltam csinálok egy szembesítést hogy minden kiderüljön, de utána mi legyen? Nem tudom mit tegyek, Nagyon kétsége vagyok esve!!!
2012. febr. 4. 17:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

mintha én írtam volna pár évvel ezelőtt... szó szerint minden ugyanígy történt.. legjobb barinő, keresztelő, sms-ek stb minden...

Kérdés, ha igaz a sztori, akkor utána tudnál megbízni benne újra? Egyáltalán akarnád így folytatni?

Én kiraktam egy időre, nem akart elmenni mert hogy megbánta, kb fél évbe telt mire rendeződtek a dolgok, azóta minden oké. A csajjal nem beszéltem azóta.

2012. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem szex is volt köztük, sőt talán biztos is vagyok benne!"


Most biztos vagy benne vagy csak szerinted? Mert talán biztos nem létezik.

2012. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sajna én költöztem a páromhoz, és így nem lehet Őt elküldeni, nehéz helyzet. Nekem meg nincs hová mennem, főleg egy picivel! Komolyan a sírás kerülget, de tartanom kell magam, mert itt van a férjem a másik szobában. Azóta nagyon kerülöm a tekintetét is. Most még nem kérdezhetek rá!
2012. febr. 4. 18:25
 14/26 A kérdező kommentje:
Az smsből kiderült a szex is!
2012. febr. 4. 18:26
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Miért, addig hol laktál, amíg nem voltál vele?

Amúgy meg el lehet küldeni. A férjed, így az ő lakása a te otthonod is. Ő vétett ellened. Ha szeret, és tiszteletben tartja a döntésedet, akkor egy időre lelép.


Most komolyan egy ágyban akarsz ma vele aludni úgy, hogy tudod, hogy mit tett? Nincs benned semmi női önbecsület, ha megteszed.

2012. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

*önbecsülés.


Látom, máris le lettem pontozva. :9

2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit nehezebb dolog! Ha nem alszok mellette lebukok, hogy tudom, és az most nem lenne jó egyenlőre! Hétfőn jön át a csaj, és férjem is itthon lesz! Addig meg csak őrlöm magam, és nem tudom mi lenne a helyes majd hétfőn!

Szüleimmel laktam akik alkoholisták, és már nincs ott helyem, ha lehetne se mennék vissza oda! Onnan el kellett anno menekülni!

2012. febr. 4. 18:37
 18/26 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy hónapokig tartott úgy hogy nem tudtam róla, és akkor is együtt aludtunk, és szex is volt, meg minden! Ez így nagyon szemét dolog!
2012. febr. 4. 18:39
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod..én nem tudnám megtenni, és magadat is csak őrlöd. De a te döntésed.
2012. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben most rákérdeznék férjedre,h mi folyik..egy féreg..fújjj,meg a bnőd is ...sajnálakk
2012. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!