Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek? Volt valaki...

Ti elmennétek? Volt valaki hasonló helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves múlt, a kistesó pedig 4 hetes. A bölcsiben jövő héten lesz a Karácsonyi ünnepség, ahova mehetnek szülők is, eddig minden ilyenen voltam. Van kire bízni a picit, Anyukám vigyázna rá addig, anyatejet hagynék neki, elfogadja cumisüvegből is, szóval a pici részéről minden rendben lenne. Csak félek hogy megszólnának a bölcsiben, hogy "magára" hagyok egy ilyen picit babát. Viszont a nagy nagyon anyás lett az utóbbi időben, múltkor orvosnál voltam és sírt nagyon utánam, kérdezgette hogy visszajövök-e. Szerintem megviselné ha látná hogy a többi szülő ott van, én meg nem. Férjem nem tud menni, mert dolgozik.
2011. dec. 18. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a többi szülő egy érzéketlen gyökér!


Bocs, de szép szóval csak ezt tudom mondani az ilyen 'ember féleségekre'.


Jó mulatást és kellemes ünnepeket!

2011. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél el! Ne foglalkozz vele, hogy mit szólnának mások, a fiadnak szüksége van rád.
2011. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el. Igaziból a ciki az lenne, ha kihagynád, főleg, hogy van aki vigyáz a kicsire, akit már csak azért sem vinnék magammal, nehogy elkapjon valamit.
2011. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam másfél hetes és tegnap elmentem az iskolába a lányom karácsonyi műsorára. Anyukámmal volt előtte megetettem és végig aludt amíg haza értem és ha bármi gond lett volna van telefon és 5 perc alatt itthon lettem volna.Nem egyedül hagyod a picit és amúgy senkinek semmi köze hozzá a 3 éves gyerekedet nézd ne a többi sokszor idióta szülőt!
2011. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen menj el.Nem kell foglalkozni azokkal,akik megszólnak.
2011. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Megerősítettetek benne hogy ott a helyem :)


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2011. dec. 18. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szia én a pici születésétől hordom úgy reggelente a nagyot oviba, hogy addig a picire anyu vigyáz. 3 hónapos most. A kutya nem kérdezte hol van addig a picim, mi is voltunk nemrég több ovis programon, egyre elvittük de neki csak nyűg volt, viszont a nagynak fontosak ezek az alkalmak. Azzal teszel jót neki, ha hagyod otthon, mindenki meg foglalkozzon a maga dolgával.
2011. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, a pici jó helyen lesz a nagymamánál, a kisfiadnak viszont szerintem nagyon rosszul esne ha látná, hogy mindenkinek ott van az édesanyja csak neki nincs.


Nekem megszakadna a szívem ha nem mennék el...


A bölcsibe meg másoknak semmi köze ahhoz, hogy kire hagyod a gyermekeidet. Ha megszólnak akkor mondd azt, hogy jobbnak láttad ha otthon marad a pici a nagyival mert még nem nagyon szeretnéd közösségbe vinni, viszont a kisfiadnak meg az ünnepségen van szüksége rád!

2011. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 3 évest nagyobb trauma érné, ha épp az ő anyukája nem lenne ott az ünnepen, mint a 4 hetest, aki még nagyon fel se fogja, hogy épp a mama eteti meg...
2011. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én is elmennék a nagyéra, ha másképp nem tudnám megoldani akkor magamra kötném vagy a mózesbe vinném, de ha lehet otthon hagynám, de mindenképpen ott a helyed a nagy müsorán.


a nagy még több figyelmet kér most, és mi lehetne neki rosszabb mint hogy az ö anyja nincs ott.

2011. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!