Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hq valaki...

Mit gondoltok arról hq valaki a fitnessklubbol hozza haza a tusfürdőt hogy legyen otthon tusfürdője kézmosoja? Elitélitek vagy jo sporolas?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 12:35
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Smith pali is odajar amugy nívósnak számit. És meglepődnél hogy nem azok spórolnak ezzel akik szegenyek mert ők el se jutnak ide
2012. febr. 5. 14:53
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Smith Pál is oda jár? Akkor mindent értek, tőle tanuljátok a lopást. Am kezd kissé kamunak tűnni a kérdés.
2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
55%
Hű, mennyi erkölcsrendész! :D Le lettem szavazva, mert szoktam pár tollat hazahozni munkahelyről... Hát csak közlöm, ott úgy 7-8ezer ember dolgozik, és biztosan a 99%-uk vitt már haza ilyesmit. És máshol is így megy. A képmutatást utálom! Boltból pl. sosem lopnék és nem szoktam zabálni a szőlőt, semmit, de a munkahelyen is arra adják a tollat hogy írjunk vele, meg a jegyzetcímkét, hogy használjuk. Az a szemét cég amúgy is kizsákmányolja a dolgozóit, mert éhbérért dolgoztatja őket, közben minden munkás után busás hasznot kap.
2012. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszel még a kérdésedre, kérdező? Ezek szerint azt mondod, hogy S.P. is lopja a tusfürdőt, mert egyébként nem lenne neki otthon? :DDDD
2012. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%

Hihetetlen!!!

Ki van téve, tehát haza lehet vinni?!!


Ennyi mocskos tolvajt!

Ráadásul lányokról van szó!!


...és még neki áll feljebb!


Az ugyan olyan tolvaj, aki a koleszban, vagy a munkahelyéről lopkod.

Nem véletlenül kameráznak már be mindent, mindenhol.

2012. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként mindig ezek a tolvajok kiabálnak a leghangosabban, ha valaki őket lopja meg. Akkor persze már elfogadhatatlan.
2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
92%
Én elítélem. Spórolásnak spórolás, de mindegy, hogy honnan kapta a fitneszterem vagy hogy mennyi van belőle és hányan csórják el, az atztól függetlenül lopásnak számít, legalábbis nekem.
2012. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
91%
Egyetem alatt néha kocsmákból nyúltunk le poharat meg sószórókat, mert mindig híján voltunk a koliban meg az albérletben. Amit viszont te csinálsz, suttyóság. Ha már fitneszbérletre költesz, ami nem 2 cent...
2012. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez egy LOPÓS ORSZÁG !!


Nem véletlenül van kiírva néhány környező ország üzleteiben magyarul,

hogy RENDŐRT HÍVNAK HA LOPÁSON KAPNAK !!


Amúgy megdöbbentő, hogy mennyi a lopós csajt itt a gyíkon is!

Az még megdöbbentőbb, hogy még nekik áll feljebb.

Sőt saját hü.lye koncepciójuk is van rá indoklásnak:

- "kevés a fizetés", tehát lopok a cégemtől...

- "20ezer a bérlet", tehát lopok a fitnessben...

- "kint felejtette a tusfürdőt a koleszban", tehát ellopom...


Ennyi lopós görény csajt!!!


Remélem előbb-utóbb lebuknak, és lecsukják egy kicsit őket,

hogy észhez térjenek!!!.

2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
43%

És nektek miért fáj, ha valaki hazavisz a munkahelyéről egy tollat? Az is tolvaj? Végül is hordom magammal munkába is, max néha otthon hagyok belőle, hogy legyen. Nem kell megmagyarázni, hogy ilyet nem csináltatok még!

Ez lényegében olyan, hogy osztogatják, csak valaki marokszám vesz, valaki 1 db-t.

Telefonokat gyártunk, pl. soha nem lopnék memóriakártyát, meg ilyesmit. Azt én is lopásnak tartom. De ha én kérek vagy veszek ki a szekrényből, ami bárki számára elérhető, tollat vagy címkét, akkor én tolvaj vagyok? Nekünk van kirakva, basszus. :D

2012. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!