Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hq valaki...

Mit gondoltok arról hq valaki a fitnessklubbol hozza haza a tusfürdőt hogy legyen otthon tusfürdője kézmosoja? Elitélitek vagy jo sporolas?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 12:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
45%
igen valoban lopásnak számit! de öszintén azt ne mongyátok már hogy ti sohasem loptatok? kisebb dolgokat és szerintem igaza van a kérdezönek mert miért vásároljunk olyan dolgot meg amiért nem muszáj fizetni? ha a fitness klubb ingyen kapja akkor ugyis gyorsan potolják de ennek ellenére énis azt mondom h az a sporolás ha ott fürdik
2012. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Ezért tart ott kis hazánk, ahol tart...
2012. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 SzilKa ***** válasza:
96%
honnan veszed hogy a fitness ingyen kapja? S ha ingyen kapja, az mióta jelenti azt, hogy le is lehet nyúlni? Azért van kitéve, hog OTT használd. Otthonra vegyél sajátot... Sóher tolvaj az ilyen mind.
2012. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Mert mások mondták.reklámcéllal van ingyen
2012. febr. 5. 13:22
 15/42 anonim ***** válasza:
1%

Hozzál csak el belőle.

Én koleszban lakom, közös fürdő van a folyosón. Ha vmelyik lány kinthagyja a tusfürdőjét, én behozom. Nem érdekel, hogy lopás vagy sem. Wellnessből mi is hoztunk anno tusfürdőt, amikor még jártunk. :)

20L

2012. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
96%

Istenem... nem akarom elhinni, hogy itt tart a világ... Hogy ohne zsenír loptok, LOPTOK, és még csak nem is érzitek, hogy ez nincs rendjén! Most veritek be a szegeket az emberiség koporsójába....


Bevezetik most az erkölcstant az iskolákban, de félek tőle, hogy már túl késő. Titeket, akik itt nagy garral hirdetitek a folyamatos, lelkifurdalás nélküli bűncselekményeteket, mert ez AZ, már nem fog megváltoztatni semmilyen tanítás...


Spórolni= lemondani valamiről

lopni=bűncselekmény

2012. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%

"A kérdező kommentje:


Mert mások mondták.reklámcéllal van ingyen"


"mások mondták"?? Muhahaha... ha mások azt mondják, ugorj a kútba, már pattansz is?

2012. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem spórolás, hanem lopás. Neked semmi közöd hozzá, hogy ők ingyen kapják(és nem lopják) vagy veszik. Van olyan hely, ahol nincs kirakva, hanem neked kell vinni, ha tusolni akarsz. Ne csodálkozz, ha ott is így lesz, ahova te jársz. "Spórolni" nem más kárára kell, hanem pl. nem veszed meg a fitnessklubba a jegyet/bérletet, hanem elmész futni.
2012. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Igy is 20 ezer egy bérlet abba belefér.van aki a tórölközőt is hazaviszi én se tudom miert de azt élvezem hogy folyathatom a vizet sokáig tusolok.amugy vannak olyan igenytelenek akik sziwnten minden nap jarnak de sose tusolnak le. De láttam egy lányt aki rndszeresen ott mossa ki a melltartóját bugyijátmig szaunázik szárad.gondolom azrtbhogy ne fogyjon a viz otthon
2012. febr. 5. 14:25
 20/42 anonim ***** válasza:
93%
Huh, micsoda igénytelen terem lehet ez... ilyen közönséggel...
2012. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!