Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hq valaki...

Mit gondoltok arról hq valaki a fitnessklubbol hozza haza a tusfürdőt hogy legyen otthon tusfürdője kézmosoja? Elitélitek vagy jo sporolas?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 12:35
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
28%

"Remélem előbb-utóbb lebuknak, és lecsukják egy kicsit őket,

hogy észhez térjenek!!!."

Álmodj királylány! Egy tusfürdő ellopásáért senki nem csuknak le, te igen el vagy tévedve!

Te töltöttél már le filmet/játékot netről? Akkor közlöm, hogy te is tolvaj vagy!

2012. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
56%

A két utolsó hozzászóló tolvajnak üzenem,

hogy igen, MINDEN LOPÁSNAK SZÁMÍT, ÉRTÉKTŐL FÜGGETLENÜL !!


...és még nektek áll feljebb nyomorult tolvajok?!

De, hogy fel lennétek háborodva, ha tőletek lopna valaki.


Ezért kell Magyarországon minden odahegeszteni...

...miattatok!!


Tolvaj csürhe!!!

2012. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
92%

Itt a legtöbb ember álszent, ez a nagy helyzet. Jó hangosan üvöltenek, hogy lopás, aztán meg a saját életükbe más stikliket elkövetnek.

1-2 ember bevallotta, hogy tett ilyet, a 95% meg lopásnak tekinti, hát magyarország nem ettől az 1-2 embertől tart ott , ahol, hanem a nagy többségtől.

2012. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
24%

Akik tolvajnak nevezik a többit! Az vesse rájuk az első követ, aki SOHA nem töltött le internetről olyan dolgot, amit boltban árulnak! Programot, filmet, játékot, zenét a telefonjára! Soha, egyetlen egy mp3-as számot sem! Ha megtették, az ugyanolyan lopás, és ne másra mutogassanak, mert ők is ugyanolyan tolvajok!

Egy film ára boltban 3-4 ezer forint, ha valaha is töltöttél le, az felér 8 tusfürdővel, amit a fitness klubból ellopott a kérdező! Egy-egy zeneszám is értékileg annak felel meg! Úgyhogy be lehet fogni a lepénylesőtöket álszent banda!

2012. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
74%
Emlékeztek, azt hiszem tavaly volt a híradóban az a két kiscsaj, akik elloptak valamit, ha jól emlékszem, bizsukat? (Lehet, hogy tévedek.) És bevitték őket. Akkor persze már bőgtek ezerrel. Szerintem viszont így kéne mindig.
2012. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
81%

Mo-n a saját célra történő letöltés legális. Terjeszteni nem az.


Egyébként szerinted mindenki rögtön lopna? Nekem ahogy megtetszik egy szám, amazon-ra megyek, paypal-em hozzá van csatolva. A legutóbbi dal, amit meg akartam venni, 0.89 dollárba került VOLNA. De mikor kosárba rakom és fizetni akarok, kiírja, hogy olyan ratyi helyen élek, hogy nem tudok rendelni innen.


Olyan filmet, amit moziban vesznek fel, nem szoktam letölteni, mert sznob vagyok, és sz@r a kép. Megvárom, míg kijön DVD-n, valaki megveszi, feltölti egy torrent oldalra, és letöltöm. Külfölditől persze, hogy elkerüljem az inkompetens feliratokat és szinkronokat.


Mivel az internet relatíve új, ki kell még a nagy okosoknak találniuk, hogy mi legális és mi nem. Tusfürdőt bárhol kapok, de van, amit nem.


Én úgy látom, hogy a torrent olyan, mintha megvennék egy cd-t a boltban, és áthívnám a barátaimat, hogy hallgassuk meg, és kölcsönadnám, hogy lemásolják.


Mert ha a letöltés lopás, akkor a másolás is, az is, amit olyan cd-ről csinálsz, amit te megvettél, mert akinek másolod, az nem fizet érte. És ugyanígy lopás volt régen, mikor a Juventus rádió kívánságműsora előtt ültem, és vártam, hogy adják le a kedvenc számaimat, és felvettem őket.

2012. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
trógerség,nem égetném magam ilyennel akkor sem ha 10 ftom lenne (bár akkor nem járnátok fitnessezni)
2012. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
56%

"Mo-n a saját célra történő letöltés legális. Terjeszteni nem az."

Akkor javaslom, tanulmányozd a törvényeket! Nem, saját célra is lopásnak minősül!

2012. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ez lopas es elitelendo! szegyeld magad!
2012. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
100%

szép hazánk lopja meg a népet, nem pedig fordítva...

hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem vicces. ha meg nem szól érte senki, nem is hiányzik senkinek..

2013. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!