Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged is idegesítene ez otthon?

Téged is idegesítene ez otthon?

Figyelt kérdés
Ha valaki a családodból állandóan a konyhában ülne,és azt nézné,hogy te mit csinálsz,mindenbe beledumálna,mert más dolga nincs.
2012. febr. 5. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ugyanis rögtön adok valami dolgot annak, aki esetleg bánul. Onnantól kezdve nem unatkozik.
2012. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan, anyám is ezt szokta csinálni, mindenbe beleszól, miért úgy pakolok be a mosogatógépbe, miért úgy törlöm le a konyha pultot, miért úgy keverem a kaját, stb....
2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apám is ott üldögél, főleg ha iszik. Se enni, se pisilni nem mentünk ki órákon át, de ha ott ül napokig, muszáj volt. Szörnyen idegesítő volt, igen. Szerencsére elköltöztem.
2012. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szép... Sajnos nálunk elég gyakori, csak apám szokott kiidegelni, és természetesen a szoba ajtót nem csukhatjuk be.
2012. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezitek meg: Segítenél? Ez az egy szó csodákra képes. Vagy elhúz a picsuba, vagy valóban segít. Mindkettővel jobban jártok. Én így szereltem le a szomszédot az ablakából, anyámat, sőt, anyósomat is. e Első voltam.
2012. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!