Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? Vagy tényleg ilyen zavaró?

Figyelt kérdés

A párom jelentkezett egy álláshirdetésre, be is hívták interjúra, és akkor derült ki, hogy a munkaadó egy 22 éves lány. Mikor ezt megtudta a párom, akkor közölte, hogy köszöni, de nem kell neki ez a munka, azt mondta nekem, hogy "őt ne ugráltassa egy 22 éves kiscsaj".

Szerintem ez hülyeség, és nem értem mitől más egy 22 éves lány bármilyen más főnöktől?

A fizetés jó lenne, és még közel is van az iroda a lakásunkhoz, de a párom nem hajlandó elvállalni.

Ti mit tennétek?

Rábeszéljem, vagy hagyjam inkább a dolgot?


2012. febr. 6. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Ha így áll hozzá,akkor ne beszéld rá,mert úgysem fogja huzamos ideig csinálni, de nem értem ez miért baj? És milyen jó a párodnak, hogy nincs munkája, de megteheti, hogy ilyenek miatt válogasson, akkor inkább tényleg hagyja meg az állást annak,akinek tényleg szüksége van rá!

Én két éve dolgozom egy munkahelyen és vannak nálam jóval idősebbek, sőt olyanok is ,akik majd 30éve ott dolgoznak,de még sosem volt ebből gond, hogy én lettem a főnökük.

2012. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, hogy hány éves a főnök? Ha jó a fizetés és a munkakörülmények, nem értem, mit kell ezen problémázni. Attól még ő lehet nagyon jó és korrekt vállalkozó.
2012. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Semmiképp se beszéld rá. A 22 éves kiscsaj sokat nyert, hogy nem kell egy ilyen taplót alkalmaznia. A párod is remélhetőleg tanul az esetből, mert előbb-utóbb eszébe fog jutni, hogy mennyire gáz volt, amit csinált. A B verrzió, hogy nem mond a párod igazat. A melőban nem tetszett neki valami, de nem akarja megfogalmazni, ezért kitalált egy ürügyet.

A párod szuverén ember, aki úgy dönt, ahogy ő szeretné. Azt senki sem szereti, ha megmondják neki, hogy mit csináljon, nem csaj egy 22 éves kiscsaj ne mondja meg, hanem senki. Valószínűleg már lereagáltad az esetet, így a legjobb, amit tehetsz, hogy nem forszírozod a témát. A véleményed úgyis ismeri, és a lelke mélyén valószínűleg tudja is, hogy igazad van. Ha viszont ki akarod hozni belőle a beismerést, akkor juszt is ellen fog állni.


A dolognak egy másik aspektusa, hogy rég rossz, ha egy főnök dirigálva irányítja az alkalmazottait. Ha a főnök korából és neméből valamire következtetni lehet, az az, hogy jó eséllyel nem ezt tenné.

2012. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Engem ugráltathat a kiscsaj. Hol lehet jelentkezni!?


24/F

2012. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha az életkorán kívül TÉNYLEG nincs más kifogása ellene, akkor - már ne is haragudj - de nagy butaságot csinál, hogy elutasítja a melót.

Ha netán a stílusában nem tetszik neki valami, akkor megértem (idősebb, de hisztis sárkány főnöknőm van)

2012. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Add meg az elérhetőséget, engem lehet ugráltatni! :)


Párod tipikus alfa-hím, az ilyeneknek ez a szívfájdalmuk, hogy tőlük alacsonyabb, fiatalabb, vékonyabb, alsóbb rendű ember ugráltatja. Tegye félre azt a marha nagy férfiúi önérzetét, és vállalja el. Én örülnék, ha lenne valamilyen munkám!


24/n

2012. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy mennyire van szükség a pénzre és egyébként a páromnak milyen esélyei vannak munkát találni. Ha érettségivel hónapok óta keres munkát, és ez az első olyan, amit meg is kaphatott volna, akkor valószínűleg még tökön is rúgnám, ne válogasson. Ha kapkodnak utána a munkaadók, és egyébként a számlánkon levő pénz kamatjából is megélünk, akkor persze, válogasson csak.
2012. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
3 hónapja munkanélküli, és úgy van vele, hogy amíg jár a munkanélküli segély, addig válogathat... Egyébként nem kapkodnak érte :)
2012. febr. 6. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

"Add meg az elérhetőséget, engem lehet ugráltatni! :)"


Kérek szépen egy elérhetőséget és azonnal jelentkezem.

Tisztelettel: 24/F :) :P

2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyja csak ki! Hagyja meg azoknak, akik örülnének egy ilyen lehetőségnek.
2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!