Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? Vagy tényleg ilyen zavaró?

Figyelt kérdés

A párom jelentkezett egy álláshirdetésre, be is hívták interjúra, és akkor derült ki, hogy a munkaadó egy 22 éves lány. Mikor ezt megtudta a párom, akkor közölte, hogy köszöni, de nem kell neki ez a munka, azt mondta nekem, hogy "őt ne ugráltassa egy 22 éves kiscsaj".

Szerintem ez hülyeség, és nem értem mitől más egy 22 éves lány bármilyen más főnöktől?

A fizetés jó lenne, és még közel is van az iroda a lakásunkhoz, de a párom nem hajlandó elvállalni.

Ti mit tennétek?

Rábeszéljem, vagy hagyjam inkább a dolgot?


2012. febr. 6. 18:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Majd lejjebb adja....
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 24F! Ha munkáltató vagy, bejelentesz és jó fizetést ígérsz, akkor megadom az elérhetőségem! :P


24/n

2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért ejts el pár célzást, hogy te nem fogod eltartani.
2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Megkérdezhetem, hogy hány éves a párod? De jó neki, hogy csak így ilyen indokokkal dobálja az álláslehetőségeket. Én egy éve keresek munkát, akármit én sem vállalnék el, de ilyen okból egyszer sem hagynék veszni egy állást. Főleg amivel jó fizetésem is lenne. Nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagytok, hisz ettől függ hogy rábeszéld e. De max mondd azt hogy mellette ha akad valami jobb akkor majd otthagyja de addig is dolgozik.
2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

36 éves.

Mondtam neki, hogy próbálja ki, és ha jól kijön a lánnyal, akkor ott marad, ha nem, akkor meg keres tovább, de csak azt mondogatja, hogy ő nem lesz egy 22 éves csaj csicskása...

2012. febr. 6. 19:34
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Te biztos egy ilyen ember mellett akarsz lenni-élni? Amúgy én elvállalnám, nem érdekel, hogy ki a főnök, csak dolgozhassak. Azért jó a párodnak, hogy ezt megteheti...remélem pofára esik és jó sokáig nem kap melót...
2012. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ürüggyel minden munkát vissza lehet utasítani. De sajnos a főnökét nem válogathatja meg az ember, hiszen akár hány éves is legyen neki van pénze, neki van munkahelye, neki nem vagyunk nélkülözhetetlenek. A munkanélküliek száma a jelenlegihez képest 100szor magasabb lenne, ha mindenki otthagyná a munkáját csak mert nem szívleli a főnökét.
2012. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező...ezt most egy kicsit szíven ütött.Fáj,amikor így lekezelik a nőket.Ez durva.Ráadásul most is fontosabb neki az önérzete,amikor ennyire nincs munka.
2012. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pattanj meg gyorsan a "párod" mellől. Ez egy akkora hanta, hogy az egekig kiált! A te embered vagy nem komplett teljesen, vagy - és ez a valószínűbb - baromira nem akar dolgozni egyáltalán! Te jól keresel?
2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21 éves vagyok, és ez engem is szíven ütött kicsit. Nem akarok ítélkezni, de hogy lehet ilyen felszínes? Az zavarja hogy 22 éves? vagy az hogy nő?

Gondolom ez téged is zavar ha ezt megkérdezted úgyhogy a véleményedet nyugodtan elmondhatod neki.

2012. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!