Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.2 gyereket kellene ellátnom (11 és 15 éves fiúk),mert a szüleik mennek ki angliába dolgozni.gyámságot kellene rájuk vállalnom,ott kellene laknom (be kell oda jelentkeznem arra a címre) és non stop hétfőtől vasárnapig meló ? 60 ezerért
2011. dec. 14. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem zűrösek a gyerekek és kijönnél velük, akkor én a helyedben elvállalnám.
2011. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon jó lenne végre dolgozni,úgy gondolom szívesen is csinálnám...

a problémám csak az hogy vajon megengedik e hogy a párommal költözzek oda

2011. dec. 14. 14:29
 3/9 A kérdező kommentje:
főzni se olyan sokat főztem még,nem sok félét :(
2011. dec. 14. 14:31
 4/9 bánomisén ***** válasza:
Sebaj, akkor most belejöhetsz a főzésbe is, szakácskönyvek léteznek, meg itt is van kaja topik, lehet tanácsot kérni. Szerintem vállald el.
2011. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60 ezer non stop az rohadt kevés szerintem. Ennyiért kaphatsz bármilyen 5 napos 8 órás állást és megmarad mellette a saját kis életed.
2011. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végül is a délelőttöm szabad mert akkor suliban vannak...de akkor meg főzni mosni takarítani kell
2011. dec. 14. 14:42
 7/9 tetris ***** válasza:

60 ezer tényleg nagyon kevés, de vedd számításba azt is, hogy ott lakhatsz, vagyis a rezsidet is állják. Nyilván a kajából is ehetsz, amit majd főzöl. Ez alapján szerintem megéri, hogy elvállald.

De vedd számításba, hogy nagyon nagy felelősséget veszel a nyakadba, mert a két fiú éppen kamaszkorban van, ilyenkor még egy szülőnek se éppen leányálom az élete, nemhogy egy dadusnak.

De végül is mit veszíthetsz azzal, ha kipróbálod? Lehet, hogy egy csomó pénzt meg tudsz majd spórolni, és még talán a fiúk is tök normálisak lesznek.

Vágj bele, bátraké a szerencse!

2011. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!

jöhetnek még a vélemények :)

2011. dec. 14. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, tisztázzátok előre, hogy odamehet-e a párod. Ha nem, akkor meggondolandó. Viszont felajánlhatjátok, hogy a kisebb szereléseket, a férfimunkát elvégezné, és a fiúknak is jobb lenne, ha férfi van a házban.

És ahogy minden szülő tud magának szabadidőt biztosítani, ti is biztosan tudnátok. Nektek is van szüleitek, néha átvállalhatják, meg a gyerekeknek is kellene hogy nagyszülei legyenek.

És ha azt nézzük, hogy az albérlet még kb. 50-60 ezer lenne, már nem olyan kevés az.

Még az is kérdés, hogy ételre és egyéb kiadásokra mennyit hagynak ott neked havonta? Be fogod tudni osztani? Spórolósan vásárolni, nem készterméket venni, piacra járni...

2011. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!