Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyám teljesen...

Mit tegyek anyám teljesen kikészít olyan pitiáner dolgokért veszekszik velem h, , ,?

Figyelt kérdés
Anyám meg a pasija éppen nem vannak vmi jóba de olyan dolgokért veszekszik velem ( reggel elvittem magammal a piros kesztyűm és mikor hazajöttem leetettem az asztalra nem tudom h h de a kabátzsebébe került és váltig állítja h az ott volt egész nap és én hazudok h nálam volt reggeltől ) teljesen kikészít valami tanácsot léccy
2012. febr. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Éppen nem vannak vmi jóban? Hm... hasonló intelligens lehetsz, mint édesanyád.
2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg feszült anyukád az miatt,hogy "éppen nem vannak vmi jóba"-és ezt sajnos kicsit rajtad vezeti le. beszélgess vele,segíts neki otthon,tanulj.
2012. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom, hogy régi írás és a válaszok is régiek, de nem bírom magamba tartani...

1-es te egy genyó vagy (voltál)!

2019. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!