Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: ha a párod/fé...

Elméleti kérdés: ha a párod/férjed pl egészségügyi okokból intim testrész nélkül maradna, mit tennél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

én azt gondolom szex nélkül nincs élet.

így bármennyire is imádom a párom nem lennék vele életem végéig.

2012. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy ideig biztos vagyok benne, hogy támogatnám, mellette állnék, kisebb bajom is nagyobb lenne annál, hogy nem tudok szexelni senkivel, hisz egy tragédián lennénk túl. Később aztán mikor már ez a dolog és az "újdonság" lecsengett, és visszaállnak a hétköznapok, biztos, hogy hiába szeretném, pár évig el lennék önkielégítéssel, de aztán úgyis bűnbe esnék, mert eléggé meghatározó pont az életemben a szex, és ha nem kapom meg, akkor hárpiává válok. Nem egy kapcsolatomnak lett már azért vége, mert elromlott a szex, vagy csak nekem nem volt elég a havi egy... Szóval magamat ismerve, akármennyire is szeretném, nem bírnám. Ahhoz meg nem lenne képem, hogy csaljam, így inkább még a bűnbeesés előtt elhagynám.

Arról nem is beszélve, hogy ez a dolog nála valószínűleg nagyon komoly lelki problémákat okozna, amitől szinte biztos, hogy teljesen megváltoztatná őt, lehet, hogy agresszívabbá válna, vagy búskomor lenne az átélt dolgok miatt, és ez egy teljes személyiségtorzuláshoz vezethetne. És azt az "új embert" már lehet, hogy nem is szeretném annyira, mert nem az, akit én X éve megismertem és megszerettem.

2012. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*amitől = ami
2012. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

A sok szexfüggő hölgytől kérdezném:

ha a ti melleteket távolítanák el pl valamilyen betegség okán és ezért otthagyna a párotok, szintén ilyen megértőek lennétek és jogosnak tartanátok?!


Hja, és nem minden pasi bukik a műanyagcicikre!!

2012. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A női mell nem olyanszerves része a szexnek mint egy pénisz. Mell nélkül lehet, pénisz nélkül max felcsatolhatóssal, de aztinkább kihagynám. Szóval ennek az összehasonlításnak semmi értelme nem volt.
2012. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!