Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok/összejönnéte...

Összeházasodnátok/összejönnétek egy katonával?

Figyelt kérdés
Mondjuk engem még csak az "összejövés" érint. Pár hete az unokahúgom bemutatott egy srácnak aki katona. Őszintén szólva oda vagyok az egyenruhájáért (tudom gáz, de ez van) de úgy furcsállom a viselkedését. Első találkozásunkkor láttam rajta hogy oda lett értem, de inkább szexuálisan, és elsősorban az jár a fejemben, hogy mivel egész nap férfiakkal van összezárva, lehet minden nőre ráugrana, szóval nem is biztos hogy magam miatt tetszem neki, hanem csak a "vágy" miatt...
2012. febr. 10. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Naná! Az egyenruha szexi! (örülök, hogy nem csak én látom így...)


Az egyenruhán kívül is, miért ne? Ha olyan a jelleme, és el tudom vele képzelni az életemet, simán. De ha furcsán viselkedik, vagy nem bízom benne, hogy őszintén szeret, és más nők után futna, akkor nem... de ez minden férfival így van.


24/L

2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

"Én pont ma mondtam a páromnak, hogy mennyire büszke lennék rá, ha katona lenne. :) Persze emiatt nem fog bevonulni.

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy előbb mennék hozzá egy katonához, mint egy kőműveshez. Szerintem tiszteletreméltó "szakma"."


Irtó naiv vagy, emellett buta is! Magyar nem azért megy katonának, mert hú de bátor és nem bír a tettvággyal, neki harcolni kell a jó ügyért, stb., hanem mert piszkosul jól meg vannak fizetve és úgy érzi, bevállalható érte az a rizikó, amivel az egész jár.

Semmi hősies nincs ebben! Az nem a mi háborúnk, nem a mi ügyünk! Nem lesz attól senki hős, ha kimegy oda és netán sikeresen kinyuvad. Hanem egy hülye, akinek megérte a pénzért kockáztatni az életét.

2012. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy együtt tudnék élni valakivel, akinek a munkája az, hogy embereket öljön. Akkor se, a hazáért teszi, szerintem az emberi élet jóval értékesebb ennél. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy megértenénk egymást, én gyűlölöm a háborút, az erőszakot, én segíteni akarok az embereken, szóval én inkább választanám a kőművest, persze nem a szakmája a lényeg valakinek, de ez nekem egy kivétel.
2012. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem hogy komoly kapcsolatot akar. Úgy ahogy mondod, inkább egy szerelmi légyottra.

Aki a mai világban katona lesz, az inkább a pénz miatt teszi. Ha feladja ezt a hivatást,akkor gondolj csak komoly kapcsolatra vele.

2012. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem!


Nem vonz az egyenruha, és semmiféle erőszakos, vagy ahhoz kapcsolódó munka.


Nagyon rossz tapasztalatom van az egyenruhásokkal.


Első barátom rendőr volt.

Hihetetlenül agresszív volt, szóval is, tettekkel is, egy agresszív, bántalmazó, uralkodó hajlamú ember.

Alig tudtam szakítani vele.

Azt mondta, ha megtudná, hogy megcsalom (szó nem volt ilyenről), akkor lelőné az illető srácot, aztán magát is, de a szemem előtt, hogy örök életemre lelkiismeret furdalásom legyen, és soha ne legyek mással boldog.


Agresszív volt, nagyon agresszív.

Az ágyban is durva volt, semmi gyengédség nem volt benne, rossz volt vele nagyon, aztán már a hétköznapokban is nagyon kimutatta a foga fehérjét.


Biztos nem minden egyenruhás ilyen, de én nagyon megégettem magam az "egyenruhával", úgyhogy nagyon-nagyon megnézném, hogy milyen ember is az illető az uniformisában.


Nem bírom az agressziót, annyira rossz a tapasztalatom.

Ha valakiben megérzem, azonnal menekülök!


Márpedig ezekben a szervezetekben ott az agresszió, hiszen valahol erre épülnek.

2012. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatom van a katonákkal,pontosabban egyel,ugyhogy a válaszom az,hogy nem éri meg...
2012. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!