Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 2-3 hónapra egy...

Ti elmennétek 2-3 hónapra egy hajóra, hogy megkeressétek az esküvő árát?

Figyelt kérdés

Felmerült a lehetőség, hogy elmehetnék hajóra, havi 800euro+jatt, szobalány/mosogatás feladatkörben. Napi 10-12órát kell melózni, ezzel nincs is gond. Szeptemberre tervezzük az esküvőnket, ti itt hagynátok a párotok ennyi időre? 2-3 hónap biztos kellene, hogy meglegyen a pénz, esetleg egy kis plusz, de nem tudom, mennyire bírnám. 3 éve vagyunk együtt, és eddig csak egyetlen nap volt, mikor nem találkoztunk...

Április-május-június lenne, vagy a lagzit is így kéne szervezni.

Ti bevállalnátok?


21L és 21F


én a lány vagyok


2012. febr. 10. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy bevállalnám, de gondold végig, mert elég fiatal vagy, és a hajózás rohadt egy meló.
2012. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőre nem.

Csak úgy, hogy legyen pénzem, igen.

2012. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy mennék! Számomra nem ér ennyit egy esküvő. Akkor inkább egy évvel később mennék férjhez, de EGYÜTT lennék a párommal. Vagy szűk körben esküdnénk, de akkor is együtt lennénk előtte-utána.

No de persze ha mindenképp most akarsz lagzit és nagyot, akkor lehet, hogy érdemes vállalnod. De hát a kérdés úgy szólt, hogy én vállalnám-e. Hát nem :)

2012. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőre nem. Nászútra talán.
2012. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Inkább házasodnék 1 évvel később és közben valami normális melóval gyűjtenék pénzt, minthogy 3 hónap alatt a belemet is kidolgozzam hajón... Különben meg nem nagyon lenne egészséges szerintem, hogy 3 évi egymáson lógás után hirtelen vagy negyed évig nem is látjátok a másikat...
2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van 2-3 havi hajós meló. Leginkább minimum fél évesek. És nem is biztos, hogy esküvő előtt jó ötlet ez a nagy szabadság.
2012. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Esküvő miatt biztos hogy nem, de ha mondjuk nagyon pénzszűkében lennék, akkor bizony el.
2012. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Havi 800 euró? Ez komoly? :O Nagyon-nagyon kevés!
2012. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

itthon sajnos semmi állást nem találnék...


amúgy az esküvőre kellene kb 2/3a, szóval maradna valamennyi. Plusz a lagzin is kapnánk ajándékot, illetve pénzt.


Szeretnénk nagyon idén. Arról is volt szó, hogy én kimegyek áprilistól, párom meg utánam jön júniustól

2012. febr. 11. 00:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Az esküvő árát? Nem. Egy lakásét, vagy legalábbis ahhoz pénzt? Igen. Olyan hülyeségért, mint egy puccos esküvő nem melóznék hónapokon át, de még egy hétig sem, az kidobott pénz a szememben.
2012. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!