Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszabb lenne az életed ha...

Rosszabb lenne az életed ha nem lenne testvéred?

Figyelt kérdés
Kérlek írj kort is és rövid indoklást hogy miért igen vagy nem.
2012. febr. 12. 11:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Rosszabb lenne, mert vele sok mindent meg tudok osztani, ha nem is annyi mindent mint a barátnőimmel. De például vele lehet a családról beszélni, amit a barátnőimmel nem teszek...

Sajnos rengeteget veszekszünk mostanában, nagyon ellentétes karakterek vagyunk és mindketten eléggé önzőek. a saját magunk igazát hajtogatjuk állandóan, nem tudjuk megérteni a másik nézőpontját. mindig a másikat nézzük idiótának a véleménye miatt, és nem vagyunk hajlandóak kompromisszumokat kötni. nem vagyunk jó testvérek, a nővérem semmit nem tesz értem, ha megérem akármire elfelejti vagy lustaságból nem teszi meg, esetleg jóval később. tudom, hogy később sem fogok tudni számítani rá 100%-ban. én több mindent megteszek érte, de sajnos nem egyre kevesebbet, pont azért mert ő sem tesz semmit.

ennek ellenére nagyon szeretem és rosszabb lenne nélkülem az életben!

2012. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Nekem van egy Hugom és igen, rosszabb lenne, ha Ő nem született volna meg. Kiskorunkban is szorok volt a kapocs köztünk és egyre szorosabb lett, ahogy komolyodtunk. Nagyon sokmindenen átmentünk és mindig erőt adtunk egymásnak, jelenleg is, mert fél éve halt meg az Édesanyánk:-(( Jó érzés, hogy van egy Testvérem, akit szerethetek és aki viszont szeret, akinek segíthetek és én is számíthatok Rá, jó érzés, mikor jön, hogy beszélgessünk, segítsek Neki, védjem meg, vidítsam fel, nézzünk filmet, menjünk le sétálni, stb. Az egyik rossz tulajdonságom, hogy elég forrófejű tudok lenni és nem egyszer Ő térített észhez és vezetett rá, hogy nem jó, amit csinálok, ezért is hálás vagyok Neki! Mikor a Barátnőm meghalt, akkor is rengeteget segített, nagyon sokat beszélgetett velem, ezért is köszönet jár Neki! Nagyon szeretjük egymást, jó hogy Ő van, mert megismertem, hogy milyen jó érzés, mikor testvére van az Embernek:-))


Ő 17/l, én 20 éves vagyok. (nemet nem írok, mert a nicknevem elárulja:D)

2012. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
szorok=szoros (bocs, jojóznak már a szemeim, olyan fáradt vagyok)
2012. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!