Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet igaz barátokat...

Hogy lehet igaz barátokat szerezni? Neked vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék igaz barátokat. Hogyan szerezzek? Nyitott vagyok stb. Mégsincs túl sok jó barátom. Kicsit néha magányosnak érzem magam.
2011. jan. 21. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre sincs recept sajnos.
2011. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyitottság és szerencse is kell hozzá, igaz barát jó ha egy akad az ember életében. Nekem is inkább csak "közeli haverjaim" vannak sajnos.
2011. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy lehet. Nekem nincsenek.
2011. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt úgy mond"ki kell fogni".Nekem 2 igaz barátom van.Megbízható barátokból is van bőven.

16L

2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nincsenek
2011. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak szerencsére. De valóban a "közelibb haverokból" több van. Ismerkedni jó dolog, az, hogy nyitott vagy az nagy előny. Hasonló érdeklődésű embereket keress, járj ilyen helyekre. És beszélgess... szerencse is kell a jó barátságokhoz, de a beszélgetés minden kapcsolat alapja (jó esetben :D).
2011. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nagyon sok embert meg kell ahhoz ismerj, hogy megtaláld közöttük az igaz barátokat. Keress hasonló érdeklődésű emberek társaságát a neten vagy iskolában/munkahelyen. Hasonló a hasonlónak örül :)
2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajnos nekem sincsenek csak haverjaim..
2011. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyes egyedül szerencse....jókor kell lenni jó helyen, de erre ugyebár nincs recept. Ha lenne, mindenkinek lenne igaz barátja de napjainkban keveseknek van. Nekem van de régi ismeretség, általános iskola szóval szerencsém volt :)

26/n

2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet.Évek után is kiderülhet a "jóbarátról" hogy fals.Én már úgy vagyok vele hogy haverjaim vannak,de barátnőm nincs.Fals irígy féltékeny stb stb
2011. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!