Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet igaz barátokat...

Hol lehet igaz barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok és nem tudom, hogy hol lehetne barátnőket szerezni, mivel discoba nem sűrűn járok és más szórakozási lehetőségről meg nem nagyon tudok. A most jelenleg 3 barátnőm van, de ők meg nem szeretnek sehova kijárni szórakozni :S

Tudnátok ötletekt adni nekem?


2011. febr. 2. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Van egy ilyen hely.Nem halottál még róla?:O Az igaz barát szerző hely.A címét nem tudom.
2011. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A való életben,tessék kimászni a gép elől és élni.
2011. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Én 19 vagyok, az én barátnőim sem szeretnek szórakozni járni. :( És én sem járok discoba. Ha gondolod összefuthatunk egyszer (ha pesti vagy).

Mit értesz azalatt, hogy kijárni szórakozni? Hova?

2011. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akiket a buli köt össze azok nem feltétlenül igaz barátok....vannak nekem is olyan ismerőseim akikkel hatalmasat lehet bulizni de az letemet nem bíznám rájuk, de még a fél karomat sem.

Ha vannak igazi barátnőid, akkor nem kéne csaka bulik miatt újakat beszerválnod. Egyik barátnőm ugyanígy volt mint te, mindig panaszkodott hogy mi nem akarunk vele állandóan bulizni járni azért elkezdett másokkal ismerkedni, az lett a véáge hogy hogy velük jár partizni, meg már másik 2 társasággal is, de ránk sokkal kevesebb ideje van és mégis mindig neki áll feljebb ha kimarad valamiből, ilyenkor rendre emlékeztetni kell hogy bocsika de te választottad a mennyiséget a minőség helyett...magyarán neki nikább sok partiarc kellett a pár darab igazi barát helyett.

2011. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátság ne a szórakozásról szól.Én pont 3 napja hajtottam el az állitólagos legjobb barátnőt.Mi is sokat buliztunk.De ha bajban voltam soha meg se látogatott,legyen szó akár betegségről,vagy bármi rosszról ha történt ilyesmi.Én bezzeg mindíg ott voltam.Inkább tartok haverokat,akikkel néha összefutok 1-2 sörre vagy bármi.Soha nem tudhatod ki mikor falsul ki.30 éves vagyok több ilyen is előfordult.Nem mindenki az mint aminek mutatja magát.
2011. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem se a buliról szól a barátság. Csak azért hívtam fel a figyelmet erre, mert a "barátnőim" soha nem mozdulnak ki sehová. MOST MEG H VAN BARÁTJUK SZINTE SOHA NEM ÉRNEK RÁ. PEDIG NEKEM IS VAN BARÁTOM, MÉGIS SZÜKSÉGEM LENNE A BARÁTOKRA. MERT NE MINDIG CSAK A PASIMMAL LEGYEK :S
2011. febr. 2. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. -az 5. választ írtam én. Definíció. "igaz barát" = ... ???
2011. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem pesti vagyok, kb olyan másfél órára van nekem Pest. De amúgy köszi az ajánlatot. :)

Nekem minden szórakozásnak számít ami kimozdulás: sétálás, együtt vásárlás (kirakat nézegetés), együtt edzeni, hétvégén kimenni szórakozni ( főleg a koncerteket szeretem, vagy az élő zenés szórakozóhelyeket). Tehát minden ami nem a négy fal között van. :)

2011. febr. 2. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, hol laksz? nógrád megye? am én is bnőket keresek, nekem sincsen ilyen igaz barátnőim vagy mi :D
2011. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!