Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, hol tudnék barátokat...

Hogy, hol tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, msot költöztünk ide, egy kis faluba,2 éves a gyerköcöm. Vannak itt is anyukák, velük joban vagyok, de szertnék méág barátokra szert tenni, akikkel esetleg összejárhatunk, elmehetünk néha ide-oda. Nem járok el nagyon sehova, igy nehéz.

Nincs valami barátnőkeresö valahol? Nem nagyon van ötletem, hogy hol és hogyan ismerkedhetnék. (450km-ről költöztünk ide, szülök, barátnők, ott.)


2010. febr. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nézz szét iwiwen,keress rá az ottlakokra

vagy chat,van chat.hu-n direkt gyerekeseknek társalgó

2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát vidéken a legjobb hely az ismerkedésre a sarki kisboltos :D spanolj le a boltos csajjal, aztán ő meg ismer mindenkit, és bemutat nekik :)
2010. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

én 21 vagyok,2 fiam van,meg lesz egy lányom nemsokára :)

hasonló helyzetben vagyok mint te...

merre laksz?

2010. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnőtől, vagy valakitől érdemes érdeklődni, hogy van-e bama-mama klub, vagy játszóház, vagy a könyvtárban is össze lehet futni emberekkel, boltban, templomban (ha vallásos vagy), szomszédok.
2010. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tolna megyében lakom. És te?
2010. febr. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!