Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan ember, aki nem érdemli meg a boldogságot?

Figyelt kérdés

Én olyan embernek érzem magam. Nem túl jó családból származok (állandó feszültség volt otthon, kiabálás, ordibálás stb.).

Most pedig a barátnőmről -akinek van 1 gyereke és már több mint 1 éve együtt vagyok vele- kiderült, hogy mégsem akar velem hosszútávon tervezni és közös jövőt, hiába álmodozott róla hónapokon keresztül, az csak megmaradt álom, de valóságban máshogy akar élni. De jól érzi magát a kapcsolatunkba most ezért nem akar szakítani velem, mert így boldog a családi életében is és a szerelmi életében is külön-külön.


Én úgy érzem, hogy Ő volt az egyetlen nő, akivel tényleg eggyé tudtunk válni lelkileg. Pedig nem 1-2 randin voltam életemben... és nem csak pár lánnyal ismerkedtem előtte.


Erősen elgondolkodtam azon, hogy létezik olyan ember, aki nem érdemli meg a boldogságot?

Nem volt egyszerű gyermekkorom és most úgy néz ki családom se lehet...


Úgy érzem a fejem tetejére is állhatnék akkor sem tudnék boldoggá válni. Nekem ez nem jutott ki.


25f


2012. febr. 18. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Igen van olyan aki nem érdemli meg, de még is az!!

Te megérdemelnéd a boldogságot, és még sem vagy az!

Ezért azért tenni is kell.Azért mert rossz a családi háttered az nem jelenti, hogy nem lehetsz boldog.Hidd el nekem, én se jövök valami idilli családból, és még is elmondhatom, hogy sok nehézség ellenére boldog vagyok.Van 1 kislányom, párom, de albiban lakunk nehézkesek a hétköznapok, de mindennap úgy kelek, hogy majd jobb lesz.Van mikor elvesztem a hitet, pár napig összeomlok, de aztán megyek tovább.Senki nem mondta, hogy ez az élet dolog könnyű lenne.

Ha párod kijelentette, hogy nem akar hosszú távra tervezni akkor lépj valamit.Ne legyél olyan ember mellett akivel nincs jövőd!Vagy lennél ennyire önfeláldozó?Neki legyen jó, aztán kész?Elég önző dolognak hangzik a párod részéről.25 évesen még van időd keresni azt az embert akivel leélheted az életed.Páromnak is most 34 évesen született gyereke, egyébként én 23 éves vagyok.

Az a lényeg, hogy ne görcsölj rá semmire.Ússz az árral, és meglátod az élet oda sodor ahol a helyed van.Nekem mindig be jött! :)

Ne depizz!!!

2012. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

B*nyek 25éves vagy ember!Ez semmi.

Szakíts a barátnőddel,mert minek lennék vele?Hogy kihasználjon?Hidd el majd dobni fog egy jobb pasiért,burkoltan ezt fogalmazta meg neked,csak nem vetted a lapot.

Tenni kell a boldogságért,ahogy mindenért az életben,másként nem fog menni.Szóval hajrá.

Lépj túl ezen a vérszívó nőn és a gyerekén.

Éld az életed,ne másokét.

2012. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!