Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon nagy...

Szerintetek is nagyon nagy sértés törölni valakit facebookon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a Like kunyerálókat szoktam törölni. Elég sok mindenféle ismerősöm volt, (iskola).

De ki volt tőlük a tököm (5.10 emberke) a likeold ezt, likeold azt chatablakokkal.

Akikkel megromlott a viszonyom, nem szoktam törölni, kivéve egyet. Egy ember, akit a barátomnak hittem nagyon átvert. Ami a legdurvább, hogy lökte a süket dumát, hogy ő nem így-nem úgy gondolta satöbbi. Töröltem,tiltottam. Nekiállt engem a férjemnek mocskolni.

2012. febr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is közeli ismerős törölt.....már fél éve nem beszéltünk,most sem......nem rosszul esett,hanem meglepődtem,végülis letagadja,hogy ismer,pedig családtagok vagyunk,egymás gyerekeinek keresztanyja is.....szóval szerintem az ilyen elég gáz....dehát ő tudja...ráadásul heti szintem,ugyebár családi keretekben találkozunk is.....no comment!:):):)
2012. febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11.

megromlott viszony miatt én is csak őt töröltem egyedül.


mi nem vagyok rokonok és nem találkozunk egymással soha, mivel egyikőnk sem akar...

2012. febr. 19. 13:39
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mármint felhívást tett ki örökbefogadásra váró kutyákról? Szerintem mondjuk az értékelendő dolog, hasznosabb, mint kiírni, hogy "most pisiltem" meg társai... "


Lehet, de ha vkinek már van 2 kutyája, és hótziher, hogy nem kell neki 3., akkor elképzelhető, hogy fölöslegesnek tartja a válaszoló.

2012. jún. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem valami aktuális már a kérdés, de én csak most olvasom.


Engem a saját testvérem törölt pár napja, és igen, mondhatni, hogy kicsit szarul esett, de lényegében már a való életben se beszélünk egymással, mióta kifordult magából, úgyhogy felfogtam úgy, hogy ez a törlés csak egy aktus volt, amivel lényegében hitelesítette a valós helyzetet. De bárhogy is magyarázom, akkor is bunkóság volt a részéről. De ha ő így gondolja, hát gondolja.

2014. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!