Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges hogy nem...

Hogy lehetséges hogy nem hasonlítok senkire a családból?

Figyelt kérdés

Nem hasonlítok a szüleimre, szőke vagyok, hófehér bőrű, anyám vörös, apám barna, mindketten barnább bőrűek, kreol vagy minek mondják. Nagyszüleim közt sincs szőke, se ilyen fehér bőrű mint én.

Lehetséges hogy én ilyen lettem mikor senki nem volt szőke, fehér bőrű a családban?? Nekem ez furcsa...


2009. jún. 4. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Apukám fekete hajú, a felesége szőke, egyikük bőre sem világos. Öcsém vörös hajú és világos bőrű!

És nem fogadták örökbe!!!

2009. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tudtommal a szüleimnek sincs testvérük, nem túl nagy a rokonság, akiket ismerek vagy képen láttam azokra biztos nem hasonlítok cseppet sem. Olyan világoskék szeme sincs senkinek mint nekem. De lehet csak kimaradtak belőlem a színek... xD

Na hát vegyesek a válaszok, tényleg rákérdezek holnap hol találtak, kíváncsi vagyok milyen fejet vágnak majd hozzá.:) Bár azt nem tudom én milyen fejet fogok vágni hozzá ha tényleg jól gondolom amit gondolok.

2009. jún. 4. 23:42
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Nagy valószínűséggel nem aktuális és OFF-olok is kicsit, de valamit hadd mondjak el Neked:

Mi a férjemmel most készülünk örökbe fogadni egy babát, mert sajátunk sajnos nem lehet. ÉS NAGYON-NAGYON-NAGYON várom!!! Semmi nem volt még az életemben, amire jobban vágytam volna, mint erre a kisbabára, akit egyelőre még nem ismerek!! Annyi megalázó, és hosszú évekig tartó hivatalos procedúra után alig várom már, hogy a karomban tartsam azt a babát, akit nem én szültem, de én leszek az anyukája, én fogok róla gondoskodni, megadni minden tőlem telhetőt, és remélem, megérti majd, amikor elmondom neki... Talán megbocsátja majd, hogy nem hasonlít ránk, hiszen erről egyikünk sem tehet.

Ha netalán mégis ez az igazság a Te esetedben, légyszi, mindenképpen tudd, hogy ŐK az igazi szüleid, még akkor is, ha biológiailag nem tőlük származol, mert ők szeretnek a világon a legjobban, és ők neveltek föl!

Ezt csak arra az esetre írtam, ha esetleg az örökbe fogadásos verzió lenne az igazság.

2009. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

szia,

én csak annyit mondanék, hogy barna hajú, barna szemű vagyok, férjem szintén, és generációkra visszamenőleg sincs kék szemű egyikünk családjában sem. erre fel 11 hónappal ezelőtt született egy olyan kék szemű kisgyerekünk, hogy ilyen gyönyörű szemet még nem láttam. már rengeteg kételkedő, kicsit epés megjegyzést kaptam,még családon belülről is, hogy kire hasonlit ez a gyerek, stb. pedig bizton állíthatom, hogy én vagyok az anyja, a férjem pedig az apja, és el sem cserelték a szülőszobán. csak a gének furcsa játéka. mellesleg rólam sincsenek gyerekkori képek. tesóm egyszer, mikor még nem tudtam olvasni, kezembe nyomott egy könyvet, és azt mondta, bele van irva, hogy engem örökbefogadtak. bőgve kérdeztem anyukámat, hogy ez tényleg igaz? mert a kis fejemmel összeraktam a képet, hogy hát peeersze, nincsenek is rólam babaképek. anyukám elmesélte, hogy kiscsoportos koromban elköltöztünk, erre emlékszem is, és a ház előtt parkoló teherautóról ellopták a cuccaink ey részét, köztük a fényképeinket is. elhittem. miért ne lehetne így? kérdezz rá te is, biztosan kapsz rá választ.

2009. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam szoke, vilagos zold szemu. A csaladba mamam felol mindenki barna haju, barna szemu. Tatam felol mindenkinek fekete haja kek szemmel. Senki nem volt szoke :))

De anyukam kikopott tatam volt attol eltekinve, hogy a szinek nem talaltak :)) Meg a gesztikulalas is egyforma.

Tehat vannak erdekes dolgok ebben az eletbe :))

Az unoka hugom meg ram hasonlit, sem az anyara sem az apjara nem hasonlit, de peldaul a lanyom nem hasonlit ram :))

Ha egymas melle allitanak a lanyom es az unoka hugomat azt gondolnak, hogy az unokahugom a lanyom :))

Ezek csak peldak, kerdezd meg szuleidtol, hogy megnyugodhass, es ird meg a fejlemenyeket, nagyon erdekel!:))

Sok boldogasgot, barmi lesz is a valasz :))

2009. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mondok én még cifrábbat is,ez igaz történet,tényleg.Angliában két fehérbőrű embernek gyereke született.A baba kislány volt egészséges és fekete.Igen néger baba volt.Papa kiakadt h a felesége megcsalta,a nő pedig váltig állította,hogy nem.Csináltak apasági tesztet és kiderült,hogy tényleg a lánya,csak a sors furcsa játéka volt.Hogy miért?Az apa családjában,ha jól emlékszem a nagymamája egy félvér(tehát néger-fehér) férfitól lett terhes de azt mondták h a mama férje az igazi apa.És a kislányon ütött ki.Ettől függetlenül a pasi elhagyta őket.Szóval látod...
2009. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg hogy akkor mia helyzet...ha rakerdeztel vagy megtudtal valamit
2009. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mar en is nagyon kivancsi vagyok a fejlemenyekre!

Egy elobbi valaszolo:))

2009. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Megírhatnád, mi történt, mert jó sokan aggódtunk és adtunk tanácsot, jó lenne tudni, hogy kiderült-e már valami??!
2009. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Talan a golya hozta?:)
2009. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!