Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekverés. Szerintetek is...

Gyerekverés. Szerintetek is ez a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Apám meg van győződve erről..össze is vesztek ezen anyámmal, mert ő meg nem akar verni.

Apám már évek óta ver és üvöltözik velem, ha nem azt csinálom amit kell.Tegnap próbáltam vele erről beszélgetni, de idegbeteg módon válaszolt:"Akkor szerinted hogyan neveljelek?" Ez normális viselkedés?

Felőlem mondhatjátok, hogy biztos sok a stressz a munkája miatt, de én ezt nem hiszem el.


2012. febr. 19. 14:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy gyenge egyéniség.Ha nem lenne az,akkor lenne tekintélye.Utálom az ilyen nyomorék embereket.Szerintem ha anyudnak van esze,akkor elváll tőle.Amúgy sem értem,hogy mit lehet szeretni egy ilyen féregben.pf
2012. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit apád csinál az bűncselekmény. Nyugodtan jelentsd fel (tudom, annak is verés lenne a vége... :/).
2012. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Meg ki tudja,még mi,ha a gyámügy meg hasonlók beleszólnak...szerintem fogj össze valamelyik rokonoddal,akiben megbízol,vagy anyukáddal.
2012. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ver, aki nem tud nevelni... az ész hiányát akarják kompenzálni azok, akik agresszíven lépnek fel, ha a gyerekük kicsit rosszabb. Én viszont hiszek abban a mondásban, hogy erőszak erőszakot szül.
2012. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
apad egy bunozo, anyad egy szegyen. es bunreszes. egyik sem tekintheto szulonek. kerd meg az allami gondozasba veteled es kuldd rajuk a rendorseget, gyamugyet stb. igen, drasztikus lepesek kellenek hogy az ilyeneket leallitsak. mondom megegyszer, ezek nem a szuleid, ezek koztorvenyes bunozok. Jelentsd fel oket ahol csak ered, ne hagyd magad. En a helyedben mar haza semmennek, barhol jobb mint ezeknel.
2012. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mi törtent vegul kislany, sikerult kiszabadulnod a pokolból?

Aggódom erted...

2013. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj azért,amit most írok:az apád egy idegbeteg őrült. Néha én is összeveszek apával, de kb 10 perc és kibékülünk.Soha nem ütött meg.

Mindig azt mondja hogy amit nem lehet normálisan megbeszélni, az már kárba veszett.És teljesen igaza van.

Szóval ne nagyon menj bele a veszekedésekbe, mert még komoly bajod eshet!

2013. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!