Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a legjobb módszer a kondíci...

Mi a legjobb módszer a kondícióm javítására?

Figyelt kérdés
Focizom de elég rossz a kondim, és nem tudok mit csinálni.

2012. febr. 12. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is focizok, Vasasban.

Járj le gyúrni. Edzél úgy, mint egy igazi "gyúrós". Kajára figyelj oda, és lesz hatása :)

2012. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még olyan idős hogy konditermekbe járjak... De milyen kaják mondj pl 1-et, és attól tovább birnák szaladni?
2012. febr. 12. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Kondizni pedig nagyon kéne. Én is elkezdtem gyúrni, bár legjobban C.Ronaldo ösztönöz, hogy ő is izmos! :)

Viszont, ha kaja.

Reggel zabpehely, délbe csirke+rizs, este túró.

Én is így kajálok jó pár éve. És zsír alig van rajtam.

Viszont én eszek halat is, mert rengeteget gyakorlok magamba, és járok futni, meg saját sprinter edzőm van, plusz freestyle-ban is szívesen ott vagyok!

2012. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 éves vok, most vettek fel az ország egyetlen akadémiájára, és ha rossz vagy akkor ki dobnak, na ezt nem akarom hogy be következzen, és ettől nagyon félek... És ahol lakom ott nagyon idióta és beképzelt emberek élnek, és ők járnak kondi terembe is... Ha elmennék igy csak piszkálódnának az biztos...
2012. febr. 12. 21:06
 5/10 A kérdező kommentje:
a kondi teremből mely eszközök a szükségesek?
2012. febr. 12. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is hívták a Puskás Akadémiába/Sándor Károly, de én nem megyek egyik helyre sem. Németbe akarok menni.

Hát, figyelj, engem nem röhögnek ki. Bár, eléggé csúcson van az akaraterőm. Akadémián úgy is lesz kondid, szóval.

2012. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fek pad, lábtoló, guggoló gép, tárogató, scott bicepsz, hát gép,c ombfeszítő, combhajlító, tolóckodó.
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ba.zdmeg. :D házilag nem lehet... xD
2012. febr. 12. 21:19
 9/10 A kérdező kommentje:
akk melyik az amelyik a legobban kell? vagy a leghasznosabb.
2012. febr. 12. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátgép.
2012. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!