Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak egyedül 2...

Most mit csináljak egyedül 2 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A feleségem kijelentette hogy válni akar. A ruháit meg ilyeneket már el is vitte (kb 5 percen belül jött érte egy autó). Van 2 gyerekünk, az egyik 3 éves a másik 1. Azt mondta hogy nekik nem kellenek a gyerekek. De én meg egész héten dolgozok hajnaltól estig, csak hétvégén vagyok itthon (valamikor szombaton se vagyok). Így nem tudnék rájuk vigyázni csak ha felmondok. Nem tudom őket a munkahelyemre vinni mert kamionsofőr vagyok. De nem akarom őket örökbe adni mert szeretem őket. Mondjak fel? Vagy mit csináljak? A szüleim is dolgoznak, a feleségemére nem akarom ráhagyni őket.

27/F


2010. jún. 22. 18:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nagymama mehet gyesre mert a kicsi még csak 1 éves.
2010. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Hát ennek kamu szagja van..Vagyis nagyon remélem, hogy az..Mivel egyik percről a másikra ejsze nem lécel le, úgy, hogy a gyerekeket meg se pattintja...
2010. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudsz mit csinálni! Nagyszülőket csak megtudod kérni! vagy fogatsz 1 dadát, lassan a 3 éves is óvodába megy.. nem? munkádat semmi képpen se hagyjad ott.! munkanélküliből nehezen lehet megélni..
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
óvoda, bölcsőde, nagyi gyesre + megy értük az óvodába
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizetésedből futja, fogadj fel dadát. Vagy egy baby-sittert.
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne...de úgyis visszajön mert itt hagyott pár dolgot
2010. jún. 22. 18:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik megoldás amit az első javasolt.

Esetleg ha a munkahelyeden valameik ismerősöd felesége/barátnője/nagylánya bevállalja a piciket még az is megoldás lehet.Fel semmi képpen ne mondj! Egyrészt nyomorogni fogtok, másrészt nehéz lesz vissza menni. Még megoldás lehet a bölcsi is. Bár nem tudom, hogy hány éves kortól lehet beadni a gyerekeket. És ha az anyukád délután ráér akkor elhozhatja őket+hétvégén vigyázhat rájuk (vagy mint már említettem az ismerős ismerőse is megfelel)

2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos vannak ilyen anyák, akik nem méltóak erre a szóra, úgyhogy maradjunk csak a nőszemély megszólÍtásnál...

Beszélj a szüleiddel... Ebben a helyzetben szerintem csak őreájuk számÍthatsz... Valami megoldást biztos találtok.

Minden jót nektek!

2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Ne mondj fel, mert éhen haltok!!!

Ritka a te eseted, de konkrét példáról én is tudok. Túlélte, a fia gyógyszerész lett.

A férfi még újra is nősült.


Az egy évest nagyon sajnálom, mert még nagyon kicsi, a 3 éves már amúgy is óvodás kell, hogy legyen.


Pedig sajnos a feleséged szülei maradnak az 1 éves számára, hiszen kamionosként nem keresel eleget, hogy dadát fogadj!


Szerintem akad majd társ újra, próbálj meg pótanyut szerezni.

2010. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
?????? WTF?????? Milyen anya az aki ott hagyja a babáit????? Uram Isten!!!! Ettől a nőtől szabadulj ahogy csak lehet. Menj a bíróságra, fordulj ügyvédhez, hogy még csak ne is láthassa őket. Uram atyám. Én a bölcsit, ovit javaslom, esetleg ha lehetőség van nagyi, szomszéd néni, vagy egy környék beli kamasz, aki diák munka keretében válalja. Így jobban jösz ki te is anyagilag.
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!