Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka mellett megengedhetsz...

Munka mellett megengedhetsz magadnak nyaralást?

Figyelt kérdés
Családdal, vagy egyedül élsz, fizudból megengedheted magadnak, évi legalább egy hét nyaralást/telelést?

2012. febr. 19. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hova mentek nyaralni, hogy kettőtöknek kijön 35ezerből?
2012. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel élünk ketten, saját lakás, de hitellel és lízingelt autóval.

Alapjába véve el tudnánk menni nyaralni minden évben, kivéve ha nem vagyunk lagziba hivatalosak, mert ez esetben anyagilag sajnos már nem fér bele a nyaralás, az idei évben a szó szoros értelmében vett nyarlás sajna kimarad.

2012. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Scream85 ***** válasza:
100%
Mi a párommal ketten vagyunk, ő fél éve kezdett dolgozni, én 4 éve. Amióta együtt vagyunk (3éve) minden éven 1hetet töltünk a Balatonon, egy nagyon nyugis és olcsó helyen. :)
2012. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha visszamegyek dolgozni, akkor igen, de csak belföldön. Tavaly is voltunk a Mecsekben 7 napot. 1 gyerekünk van, mindketten dolgozunk (bár én gyesen)

Mikor én is dolgoztam, nem építkeztünk és a lányunk sem volt meg, nemcsak nyaraltunk, hanem teleltünk és tavaszoltunk is minden évben.

2012. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül vagyok, megengedhetném magamnak, de minek? Értelmetlen pénzkidobásnak tartom a nyaralást.
2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!