Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, hogyan viszonyulta...

Meleg fiúk, hogyan viszonyultak otthon (szülők) ahhoz, amikor elmondtátok mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Milyen reakció fogadta azt, amikor előbújtatok, és elmondtátok hogy homoszexuálisak vagytok? Azóta milyen a viszonyotok pl anyukátokkal?

20/F meleg


2012. febr. 20. 14:18
1 2
 11/20 Béla211 ***** válasza:
87%

Én levélben írtam meg. aztán egy nap múlva beszélgetünk erről. Neki ilyen dolgot nem lehet szemtől szembe mondani elég hirtelen haragú és szerintem már nem beszélnénk ha ezt nem így csinálom. Ez már 6 éve. mi is egyszer beszéltünk erről utána nem nagyon de mondta h talán kinövöm még meg h próbáljam még lányokkal. Meg h ő nem tudja elképzelni nővel na mondtam neki látod ez közös bennünk:D. Ő is mondta h fél h nem leszek boldog kérdeztem tőle h ő boldogabb -e h heteró( hogy lett egy rosszul sikerült házsasága.) meg h azzal nem lesz jobb ha arra kényszerítem magam h olyannal fekszem le akihez nem vonzódom. mondtam h ez olyan mintha neki nővel kéne ágyba bújnia. mikor bejelentetem h bemutatom a párom és néha itt is alszik.akkor volt a következő beszélgetésünk erről.

Erre ki akadt és mondta h nem lehet. Mondtam neki ha a húgomnak megengedi h ide hozza a pasijait akkor nekem is. Erre nem tudott mit mondani szóval bele ment. Azóta 2,5éve vagyok a párommal először nehezen szokta meg főleg a korkülönbség miatt is . Mert Gábor 42 én meg 26. De aztán megkedvelte. És mindig kérdezi h mikor jön majd legközelebb. Először mikor itt aludt nem engedte h egy ágyban aludjunk ,de megértetem az érzéseit és nem tettük.Meg nem csókolózunk előtte meg nem fogjuk meg egymás kezét h ne hozzuk zavarba. Így nincsen probléma.Most már természetes számára de ez nem egy évbe telik elérni. És neked kell érte megküzdeni.

2012. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Béla211 ***** válasza:
87%
Ha nem akarja tönkre tenni idegileg a gyerekét és azt szeretné h boldog legyen el kell fogadnia. ez mindenkinek nehéz nem csak a szülőnek. Vagy szerinted olyan egyszerű az ,h bár mit teszel a lányoknál bár mit csinálsz egyszerűen nem tudsz velük lefeküdni meg csókolózni is rossz velük mert nem jó érzés nem izgat egyáltalán, de közben ezt nem akarod mert "normális " akarsz maradni.Én 6 évig éltem ilyen lelki vívódásban azért mert meg akartam felelni a társadalomnak. Utána meg elmondani a szülőknek barátoknak h mi van mert nem akarsz nekik hazudni és kockáztatni azt h emiatt többet nem állnak szóba veled. Néha úgy éreztem magam mintha bűnöző lenék. A szülőnek is rossz de ugyan olyan rossz a gyerekének is.
2012. febr. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Béla211 ***** válasza:
92%
Mind ezt tízen éves fejel le kell játszania magában és segítséget nem mer kérni. Ez aztán nagyon könnyű.
2012. febr. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én kaja után az asztaltól mindig elszoktam menni rögtön...Aznap nem mentem és amikor mindenki befejezte akkor közöltem velük hogy van egy "kis gondom" (ennél a résznél hadováltam mindent mert nem tudtam jó szót találni...most sem ment). Aztán elmondtam nekik hgy nem a lányokat szeretem. Azt mondták hogy tudták és ahogy rákészültem erre a beszélgetésre rosszabbat fogk mondani. Azt hitték drog függő lettem. Nem vagyok az. Aznap még mindent megbeszéltünk erről a témáról. Pár hét múlva anyám szomorú volt és nővérmmel bement szobájukba...halottam hogy sír, bementem és elmondta hogy azért is sír mert rohadtúl megnehezedik az életem. De akapból mind a ketten el fogadtak :)

Nálun nem tabu a téma...sőt, minden kérdésemmel hozzzájuk fordulok(mondjuk nincs sok)

16/f meleg"

honnan tudták h meleg vagy?

2012. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
jófej ez a Béla :)
2012. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Béla211 ***** válasza:
89%
Köszönöm a dicséretet:D
2012. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 konnerth válasza:
100%

14-es ...nem tudták csak sejtették. Elvileg olyan volt a viselkedésem, meg nem mutattam érdeklődést lányok felé...sokkal másabb voltam mint az átlag 16 éves korosztály...ők ennyit mondtak hogy ezért sejtettek/gondolták...végülis igazuk lett de a mai napig nem érzem úőgy hogy úgy viselkedtem volna max poén szinten...ők elhitték...

16/f meleg

2012. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát a Bélák mindig jófejek
2012. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Béla211 ***** válasza:
100%
Főleg h nem is vagyok Béla hanem Sanyi:D
2012. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%

Anyám kiborult mikor levélbe megírtam, ha felhozom kiakad, így nem beszélek róla, de 1 év múlva elköltözök a Fővárosba.

21/meleg f

2012. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!