Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajta kaptam anyámat és a...

Rajta kaptam anyámat és a párját az ágyban, mit tegyek hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Csak mert abban a pillanatban kiszállt a fejemből a vér, most meg hányingerem van és rosszul lettem lelkileg :S
2012. febr. 20. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Akkor legfőbb ideje kijelölni a családban a határokat:

- szobaajtókat csukva tartani,

- kopogás (és "Bejöhetsz!") nélkül nem bemenni,

- anyuékhoz, ha csukva az ajtó, nem bekopogni, mert szexelhetnek


Mindenkinek szüksége van az intim szférájára, ezt meg kell beszélni, hogy hogyan fogjátok tiszteletben tartani.

Üljön le az összes családtag, és mondja el, melyek azok a határok, amelyeket szeretné, ha a többi családtag tiszteletben tartana...


És: hiába mondja itt mindenki, hogy ugyan már, az ilyesmi tényleg felkavaró. Kisebb trauma. De túlélhető, idővel megemészted. :)


Hány éves vagy?

2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
én teljesen átérzem a helyzetedet 10 voltam, mikor anyám élettársához költöztünk, utáltam a pasast(a mai napig utálom). esténként magukra zárták az ajtót, meg mindig szanaszét hagyták a koton csomagolását... én is rosszul voltam a gondolattól, hogy anyám mit csinálhat azzal a senkiházival. aztán, ahogy idővel elmúlt a szeretetem anyám iránt, már nem is érdekelt a dolog. most már tök lesz*rom, hogy miket csinálnak.
2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kész rejtély miért nem kopogunk, így lett megszokva, bele se gondoltam eddig hogy másnál meg a kopogás az alap, hát ez elég ciki. Anya szexelhet, nem éppen öreg, és eddig is gondoltam hogy sűrűn lefekszenek a barátjával, mert óvszert már láttam egy csomó csomaggal még a múltkor a nappaliban! Dehát ha csókolgatják egymást, utálom. Pedig nem hallgatózok, egyszerűen csak ha nyitva van az ajtó behallatszik néha hozzám. Most mondanám a szexre, hogy természet ellenes, de ez nem lenne igaz, mondjuk úgy, az "én természetemnek ellenes". A nyilvánvaló "arra" utaló jeleket láttam, abból, és anya felkiálltsásából szűrtem le, hogy éppen nem kéne ott lennem. Nem szokásom késő este ki be járkálni, este kilenc az határeset, most el szerettem volna kérni valamit és ez lett....

Csak egyszerűen nem akartam épp semmi ilyennek a közelében lenni!

ÉS Most jön a nagy falat: 20 éves

csak hogy tisztázva legyen a korom is, különben ez lényegtelen...

(éés ettől még nem kell elhatárolódni attól a tudattól hogy "áh, biztos egy 12 éves lányka", vannak itt kedves hozzászólások és le merném fogadni hogy ezért :))

Most már kezdek megnyugodni.

2012. febr. 20. 21:56
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Megnyugtatlak: az ember a szüleivel szemben minden korban kicsit gyerek, és arra gondolni, hogy a szülei sz*xelnek... fúj-fúj... :))

Szóval, tök normális, hogy nem esik jól. Majd túl jutsz rajta remélhetőleg, bár egy lánynak az anyukájával kapcsolatban ilyen élmény a saját nőiségével kapcsolatban okozhat problémákat...

2012. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is volt hasonló és akármennyire is hülyeségnek tűnik, de soha nem tudtam túltenni magam rajta. Nem agyilag, mert az egy pillanatig sem volt kérdés, hanem lelkileg. Úgy sérültem tőle, hogy közben végig beláttam, mennyire indokolatlan a rosszullétem.
2012. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb a szülőknek fel kell dolgozni, hogy a gyereküknek nemi élete van, és ugyanezt a gyerekeknek is meg kell érteni (bizonyos kor fölött persze.)


Ne gondold, hogy Te egy csillogó gyártósorról gördültél le frissen fényezve, ha már a szextől rosszul vagy, mit gondolsz a születésről?


Nem kötelező csinálnod, de meg kell értened, hogy ez természetes és szükséges. Ha zavar, hogy megcsókolják egymást, akkor csukd be az ajtót és hallgass zenét, vagy menj el otthonról szórakozni.

2012. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ha így gondolkodsz, nem rosszból, de tényleg ajánlom, beszélgess el erről egy pszichológussal. Segíthet.
2012. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 évesen ennyire gáz vagy,

mit lehet várni a tiniktől??

2012. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ma 13:13 ! ha esetleg nem érthető, kinek címeztem :D
2012. febr. 22. 13:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondold végig józan ésszel, hogy ez természetes, nem csak a tizenéveseknek van joga hozzá :) és szerencsétlenek nem tudnak ennél jobban elbújni, ha egy kis lakásban laktok. Nem lakhat mindenki nagy házban, nyilván az ebből a szempontból is kényelmesebb lenne, de ha nincs rá anyagi keret, akkor sem lehet senkit a szextől eltiltani. Én legalábbis nem várnék el ilyesmit az anyámtól, én csak örülnék a boldogságának.
2012. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!