Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy van egy öcsém...

Megtudtam hogy van egy öcsém tudom is ki az hogy vezessem rá hogy a testvérem Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
csak jót akarok neki , fontos a számomra
2012. febr. 23. 00:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy valamiről nem beszélünk, amit tudunk, még nem hazudunk.

Ha barátságba kerültök, többet beszélgettek, talán egyszer "szóbajön", hogy ő miért él a nagyijával, talán ő maga mondja el kérdezésed nélkül, hogy mit tud erről. És még akkor sem biztos, hogy "ki kell tálalnod" neki az igazságot.

2012. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok ezek.Miért hallgatják el a szülők van egy féltestvér.Sőt még a nagyszülők is.van egy ismim,apuka 2dik házasságából született egy fiú,de a mai napig nem tudja van egy lánytestvére.A lány ha megy a nagyszülőkhöz,és netán betoppan apuka vagy a meny a fiúval a lánynak egy másik szobába kell lapítani amig ott vannak.Nehogy megtudja a fiú nem egyke.Ez szerintem vérlázító és megalázó.Arról nem is beszélve a lánynak ez lelkileg nehezen feldolgozható.Én már mondtam neki,én tuti kilépnék heló öcsi de örülök neked:)Mondd meg,nincs mitől tartanod.jogotok van egymásról tudni
2012. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szerintem is joga van tudni rola. Miert kene elhallgatni???? Sot, mivel a nagymamaja neveli (azt nem emlitetted, hogy egyedul-e), meg inkabb szuksege lehet arra, hogy erezze, hogy nincs egyedul, hanem van egy testvere, akire szamithat.

De szerintem is, eloszor probalj meg beszelni a nagymamajaval, es aztan mondd el neki. Hany evesek vagytok?

2012. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem joga van tudni az igazat...Hány éves ő most!?

Az is igaz,hogy ez nem a te dolgod lenne elmondani!

Viszont attól ne félj,hogy utálni fog Téged!

Biztos,hogy nem fog!

Különben meg Te is most tudtad meg,nem?

Úgyhogy gondold meg,és ha tényleg nincs szülő aki megmondja,akkor neked kell!Ez egy szuper dolog,hogy van tesód,én nagyon örülnék ha volna...

Hajrá!Legyetek jó testvérek,örüljetek egymásnak!!!

2012. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nagyapám bátyának született egy lánya, és később a második házasságából egy fia.

A fiú nemrég elvesztette az édesanyját, nagyszüleit már rég, most csak a felesége, két gyereke van már, felmenői nincsenek. Ő nagyon keresi a kapcsolatot a nővérével, sehogy sem tudja milyen módon keresse meg. Annyira kevés maradt már neki család címén - jobbára csak az apja öccsének a gyerekei, és az Ő gyerekeik - mi ketten az unoka öcsémmel.

Nem tudom hány éves a fiú, de talán ildomos lenne 18 éves koráig várni, és akkor a család többi tagjával együtt megbeszélni az egészet.

2012. febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!