Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm minősíti a házasságom...

Barátnőm minősíti a házasságom, csak mert ő máshogy csinálja? Hogy adjam a tudtára, hogy hanyagoljuk a témát?

Figyelt kérdés

Szerinte én túlságosan szabadjára engedem a férjem.

Ezt arra érti,hogy van két hobbija, aminek heti kétszer kb. 2-3 órát űz.

A babánk két és fél hónapos. Szerinte állandóan otthon kellene ülnie.

Ha beszélgetünk és mondom,hogy a férjem megy focizni,akkor mindig elkezdi mondani,hogy miért csavarog, miért nem kérem meg,hogy maradjon.

Sőt múltkor felajánlottam a férjemnek,hogy menjen el italozni egy kicsit, mert amióta meg van a baba, nem volt a barátaival sehol.

Ezért is kaptam,hogy nehogy már még küldjem is. Az ő férje állandóan otthon ül, annyira szereti,hogy nem megy nélküle. Nem akartam neki mondani,hogy nem azért ül otthon,mert annyira szerelmes, hanem mert ha elmegy valahova,akkor utána napokig hallgatja az asszonyt.

Én elfogadom,hogy mindenki máshogy alakítja a házasságát. Ezt várnám el én is. De nem akarok veszekedni.

Hogy lehet ezt szépen közölni,hogy ne beszéljünk erről?


2012. febr. 23. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
először is TE ne beszélj erről. Ne mondd,hogy focizni ment és nem mondd,hogy elküldted a haverokkal. Akkorneki sem kell reagálnia rá.
2012. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak ez úgy működik,hogy mondjuk eljön hozzám este és megkérdezi,hogy hol a férjem. Hazudni csak nem fogok!

2012. febr. 23. 09:14
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a baratnod a tipikus hp aki azt hiszi hogy ha a parja elmegy valahova egyedul az mar a vilag vege. naluk rendesen bizalomhiany van, azaz nagy gondok. az a normalis ha az embernek van egy kis ideje egyedul a parja nelkul.
2012. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
így van. TE hanyagold a témát. Egy barátnőnek nem muszáj mindenről beszámolni, hogy épp hol a férjed.
2012. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont így,ahogy leírtad!Megmondod neki,hogy te elfogadod,hogy mindenki úgy alakítja a házásságát,ahogy akarja.Nálatok ez működik,náluk meg más.Te sem szólsz bele,hogy ők,hogyan élnek a férjével,akkor ugyanezt elvárod tőle is.Ha ezen megsérődik,akkor nem igazi barát!
2012. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy veszekedés nélkül meg tudod neki mondani, az ilyenek mindenbe belekötnek...

De mondd meg neki a véleményed, mert a fejedre fog nőni, ha hagyod és ennél durvábban is ki fogja nyilvánítani később a véleményéd, ha ráhagyod.

2012. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Beengeded a lakásodba, és még elszámoltat?


Szép barátnő.


Találkozzatok ezentúl a parkban, vagy a játszótéren.


Utálom az ilyen irígy dög embereket.

2012. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Szépen akarod vele közölni?


Ok!


Mond neki, hogy magánügy, vagy befetéma, vagy hogy lapozz!


Vagy ha nagyon nagyon szépen akarod akkor mondhatod neki azt is, hogy "nem erről szeretnék beszélni" veled.

2012. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy hozzád este? A férje nélkül? Hogy is van ez? Na, ezt kérdezd meg tőle. Simán megmondanám neki, nálatok a férjed jár el, náluk meg ő. Vagy talán ő nem szereti a férjét, azért jár el nélküle? :) Amúgy, természetesen meg fog sértődni.
2012. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Mond azt hogy mindenki másként csinálja, vagy ahány ház annyi szokás, vagy még az anyámnak se engedek bele szólni. Szóval tanuld meg megvédeni magadat. Úgy látszik a barátnőd unatkozik. Küld el hozzám, majd eligazítom
2012. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!