Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te terveznél vele hosszútávra?...

Te terveznél vele hosszútávra? Eljegyzés, házasság, gyerek? Miért ríogatnak (-->böv. L. )?

Figyelt kérdés
A párom biszexuális. Régóta együtt vagyunk, eddig a legkisebb gyanúm sem volt sosem. Tudom, hogy előttem, kipróbálta fiúval is, de engem nem zavar. Most eljegyeztük egymást és aki közeli barát tud róla, mind elszörnyűlködtek, hogy én ilyen komolyan gondolom vele, mert szerintük előbb-utóbb megint kedvet kap majd a férfiakhoz és biztos meg fog csalni. Szerintem ez nem így működik. Valaki vagy hűséges, vagy nem és akkor lényegtelen, hogy fiúval, vagy lánnyal. Nem?
2012. febr. 23. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy a biszexualitás nem azt jelenti, hogy az illető szimultán kívánja mindkét nemet, ó én szegény tudatlan... pusztán arról van szó, hogy az én értékrendembe NEM férne bele, hogy életem párja adott esetben férfiak felé IS érezzen nemi vonzalmat. Kinek a pap, kinek a papné. Csupán annyit írtam, hogy én ezt nem akceptálnám. Aki pedig igen, váljék kedves egészségére, legalább nekem több "együtemű" párjelölt jut:)
2012. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy biszex ember ugyanúgy lehet hűséges vagy hűtlen mint a heteroszexuális. Engem amúgy nem zavarna ha a pasimról kiderülne hogy volt már férfival. Megkérdezném milyen volt. Ha szeretitek egymást és bíztok egymásban akkor legyetek boldogok sok gyermek körében!
2012. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna kicsit, hogy ha hosszú ideig eltitkolta, vannak-e még titkai előttem? A házassághoz nagyon kell ismerni a másikat. Ha hűségesnek ismerted meg, akkor legyetek boldogok!
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!