Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha párotok megkérdezi...

Férfiak, ha párotok megkérdezi:"most mire gondolsz? " Mit válaszoltok és mire gondoltatok valójában?

Figyelt kérdés

A :"Semmire"-válasz mit jelent pasiul?

Nök válaszát is szívesen várom,ti mit gondoltok erröl?


2012. febr. 23. 18:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Jesszusom!

Ezt soha ne kérdezd meg pasitól mert hideglelést kap az effajta bugyuta kérdésektől.

Mégis mi a frászkarikát jelent hogy semmire nem gondol? Szerinted? Talán arra hogy tényleg semmire csak réved maga elé, vagy pedig annyira fárasztó már maga a kérdés is neki hogy inkább lezárja ennyivel hogy: semmire.

2012. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Nő létemre sosem kérdezek ilyent, tudom, hogy a párom agygörcsöt kapna ettől a kérdéstől:D


21-L

2012. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó,te így látod elfogadom a véleményed.
2012. febr. 23. 18:36
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, de ezt sosem értettem. Falra tudnék mászni ettől a kérdéstől.

Mikor kérdezitek ezt?

Ha úgy bármikor a hétköznapokban akkor szerintem a férfiak is, ahogy pl. én is elmondják mire gondolnak éppen. Pl. azon gondolkoztam vajon miért ugat ennyire a szomszéd kutyája, vagy hogyan fogom megszerelni a kaput/számítógépet/mosógépet akármit.

A semmire pedig kapaszkodj meg, azt jelenti: SEMMIRE.

Vagy te nem szoktál csak úgy nézelődni és érezni a napsütést vagy bámulni a semmibe vagy hasonló?


Esetleg akkor mondanám még ezt, ha túl bonyolult lenne elmagyarázni, mert pl. valami munkaügy.


A legritkább esetben kell az ilyen válaszok miatt aggódni. Én esetleg akkor mondanám még ezt, ha mondjuk látnék valakit, akit szexuálisan vonzónak találok és ha akkor hirtelen kérdezné a párom, hogy mire gondolok nyilván nem vágom oda neki, hanem azt mondom "jaj, semmire". De ennyi szerintem mindenkinek jár, úgy értem még ha nagyon jó és őszinte is a kapcsolatotok akkor sem egy központi agyról működtök, mindkettőtöknek vannak ilyen kis apróságai. Ez nem komoly, nem jelent semmit, kész.


22/L

2012. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Ha nem tévedek eddig 3 nö válaszolt.

Köszi.

2012. febr. 23. 18:38
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és a fejemben azért szeretek egy kis intimszférát tartani
2012. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez jöhet még szóba:

"Ismét megkérdezte! Azt hiszem, eljött a pillanat.

Nem is nagy a tömeg, ha most kicsalom a parkolóba, beadok neki egy nyugtató injekciót majd berakom a kocsi hátuljába, a laza forgalomnak köszönhetően gyorsan leérek vele a vízpartra és aztán bedobhatom a folyóba."

2012. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse hogy az én csajom megkímél az ilyen idióta kérdésektől.
2012. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a férfiak képesek "semmire" gondolni, míg a nők nem. Tudományosan be van bizonyítva.
2012. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!