Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha párotok megkérdezi...

Férfiak, ha párotok megkérdezi:"most mire gondolsz? " Mit válaszoltok és mire gondoltatok valójában?

Figyelt kérdés

A :"Semmire"-válasz mit jelent pasiul?

Nök válaszát is szívesen várom,ti mit gondoltok erröl?


2012. febr. 23. 18:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Idevágó válaszlehetőségek:

1: "A dugásra, de hogy jön az ide."

2: "Holnap szedjem szét a kocsi karburátorát, vagy máskor."

3: "Ma este meccs lesz a TV-ben. Remélem senki nem fogja megzavarni közben a relaxációmat."

4: "Van egy logikai feladat, amire több tucat megoldást végigpörgetek az agyamban."

5: "Olyan személyes elintéznivalóm van, amit nem tudsz megoldani helyettem."


Ajánlott olvasmány a témában:

Allan és Barbara Pease - Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nők? (Valamint a páros többi könyve)

2012. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy Off, de:

Komolyan létezik olyan ember (mindegy, milyen nemű), aki nem tud eligazodni egy térképen???


Női agyammal nem bírom feldolgozni, hiszen annál egyszerűbb cucc nincs, épp azért is készítik, hogy megkönnyeítse a dolgunkat.

Sokszor egyszerűbb vele, mint a GPS-szel.


Egyébként senki sem tud többfelé figyelni egyszerre. A nők akik elvileg tudnak ők is csak gyorsabban váltanak a feldatok között, és ezért tűnik úgy. De ténylegesen ők sem tudnak egyszerre több dolgon agyalni.

- Múltkor volt erről szó egy dokumentumfilmben. Mondjuk nekem mindegy, mert én nőként is csak egy dologra tudok koncentrálni egyszerre... Ha ilyenkor megzavarnak hosszú másodpercekre lefagy a rendszer. :D

2012. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó:ilyet ne mondj,hogy egy ember nem tud egyszerre több dologra koncentrálni:mi azt tanultuk pszichológiából,hogy egy ember 7+-2 dologra tud egyszerre koncentrálni.(nálam ez bevált,kb.5 dologra)
2012. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez pedig tudományosan bizonyított tény. Viszont lehet rosszul fogalmaztam. Igazából annyira gyorsan történik a váltás, hogy nem is érzékeljük, ezért tűnik úgy, mintha több dologra tudnánk figyelni egyszerre. De nem tudom már milyen gépekkel megvizsgálták az agyat és csináltak mindenféle teszteket is és azok is mind igazolták, hogy gyirs váltások történnek.
2012. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
jav.: gyors
2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
4%
hát akkor tényleg hiper gyorsan váltunk a dolgok közt mert miközben mondjuk én ezt gépelem be hallgatom a tv-t és simán visszaismétlem a szöveget úgy hogy értem is a filmet akármilyen hosszan is írok mellette és helyesírási hibám sincs.
2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Theorba ***** válasza:
100%

Válaszkísérlet az alapkérdésre (férfitól)


A "semmit" alapvetően két eredőre tehető:


1: a kérdezett meg akarja kímélni a kérdezőt attól, hogy az igazat elmondva bármi módon is megsérse a kérdező általa vélt világképét.


2: Gyakorta attól a megerőltetéstől kíméli meg magát a válaszadó, hogy egy számára kilátástalannak, (nehezen elmagyarázhatónak) ítélt hosszú beszélgetésbe fogjon.

2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%

21.07-nek nincs helyesírási hibája, csak éppen se pont, se vessző, se nagy kezdőbetű, se semmi. De amúgy tényleg jó.

Amúgy én sem kérdezek ilyet, esetleg ha valaki furán néz rám.

2012. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,de akkor leirom az első olyan választ,amire kiváncsi voltál a kérdés feltevésekor:


Párom elég visszahúzódó,félénk,nehezen mondja ki amit gondol,érez.

Sokszor látom hogy elkalandozik,nem épp pozitiv dolgok felé,akkor rákérdezek,mire gondol.Kapásból rávágja hogy semmire.De mivel ismerem annyira hogy lássam nem így van,ilyenkor magamhoz húzom,rákérdezek megint,néha többször is,és elmondja.

Esetek 80%-ban komoly dolgokról morfondirozik,amik engem is érintenek,csak nem mer előhozakodni vele.Vagy szerinte nehezen kimondható dolgok,amik egyébként apróságok,csak ő gondolja túl.


Úgyhogy én teszek rá magasról hogy ez a világból kikergető kérdés,nálunk elég hasznos,ha nem kérdezném,magától nem mondana el dolgokat.

2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

nem minden férfi akad ki ettől a kérdéstől.

én pl. meg szoktam kérdezni a párom és ő nem haragszik meg érte. vagy azt mondja hogy valamit még el kéne intéznie és feleleveníti, milyen teendői vannak még, vagy azt hogy elbambult, vagy a szexre. :)

ő magától nem mondja ki az érzéseit, viszont ha felteszem neki a kérdést van hogy kimondja hogy örül hogy vele vagyok és épp kitalálja merre sétáljunk vagy valami.

soha nem lett ideges vagy unott.

haverjaimat is meg szoktam kérdezni és elmondják a problémáikat vagy mesélnek az adott számítógépes játékról.

ez nekem új hogy valakit idegesít.

az én környezetemben élők nem sértődnek meg ha komolyan érdekel hogy mi van velük, ha meg nem akarnak beszélni róla akkor megmondják és nem feszegetem a témát.

2012. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!