Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha párotok megkérdezi...

Férfiak, ha párotok megkérdezi:"most mire gondolsz? " Mit válaszoltok és mire gondoltatok valójában?

Figyelt kérdés

A :"Semmire"-válasz mit jelent pasiul?

Nök válaszát is szívesen várom,ti mit gondoltok erröl?


2012. febr. 23. 18:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Az élet kisebb nagyobb dolgain:)
2012. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kérdezem ezt tőle amikor mondjuk együtt vagyunk fekszem a hasán vagy mellette,beszélgetünk és elhallgat 1-2 percre, na ekkor szoktam megkérdezni, hogy mire gondoltál és akkor elmondja. Amúgy nem szoktam csak úgy megkérdezni.
2012. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem: "Rád, cicám"

Nem szoktam ezt kérdezni amúgy.

2012. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
ma 18:46, jó a videó és ott a válasz is! :D
2012. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 vespana válasza:
100%

Sajnos a férfiak agya meglepően egyszerüen működik a mienkével szemben , példa rá az 5 éves kisfiam is aki a párommal egybevéve képes ugyanabban az időben válaszolni a mit csinálsz kérdésre azt hogy : "semmit"

A férfiak agyában létezik egy semmi nevű doboz ami a legnagyobb részét képezi a néhány doboznak és előszeretettel veszik elő minden alkalommal amikor néhány percnyi bambulási idejük van. Ilyenkor valóban nem gondolnak semmire kikapcsolnak teljesen csak néznek maguk elé sokszor még nem is hallanak tökéletesen megnyugtatja őket az hogy nem gondolnak semmire. A külső szemlélőnek női szemmel úgy tűnhet hogy erősen agyal valamin pedig egy árva kukkok sem észlel a körülötte lévő világból amikor nem gondol semmire!!! Valóban nem szabad megkérdezni mert kizökkennek az "elem töltési" állapotból. Ezt mondja egy tapasztalt és sokat látott házas társ :)

2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 vespana válasza:
18:46!!! És igen én is a videoból kölcsönöztem és való igaz de ennek a sorozatnak több része is megvan otthon érdemes rákeresni az ellenkező nemre és a többi kérdésre is mert a legjobb válaszok vannak benne :)
2012. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, en sohasem kerdeztem ilyet pasitol, viszont forditva mar megtortent. En is azt mondtam, hogy semmire, es mondjak valamit? Tenyleg nem gondoltam semmire, semmi kulonosre, csak bambultam. Erre azt mondta: "Szerintem te is arra gondolsz, amire en, vagyis arra, hogy milyen romantikus ez a pillanat, csak te kemeny csajszi vagy es nem mondasz ki ilyesmit hangosan."- en meg erre hangos kacagasba tortem ki, de nem sertodott meg :))
2012. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

Nő vagyok, de nekem is van semmi-dobozom!:P


Amúgy ha tudatna akarná veled, hogy mire gondol, akkor BESZÉLGETNE VELED!!

2012. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%

milyen rendes vagy (az első 3 biztos lány volt...):D

ha a barátnőd ilyen kérdést tesz fel biztos nagyon unatkozhat....

A semmire válasz azt jelenti gondolkozz azon mit csesztél el az elmúlt 2 órában és utána kezdj el bókolni és kedveskedni:)

Amúgy erre a kérdésre a helyes válasz: "Rád és a jövőnkre" mármint ha komoly a kapcsolatotok:D

2012. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!