Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megismerkedik új...

Ha valaki megismerkedik új emberekkel a régi barátait miért hanyagolja el?

Figyelt kérdés
Velem sajnos ez történt. sőt még rosszabb. Az egyik régi barátnőm már nem is keres, de félek ha én írnék rá akkor nem írna vissza. Nem értem miért távolodtunk el egymástól :( Vissza szeretném kapni a barátságát csak nem tudom hogyan. 19/L
2012. febr. 23. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj, szerintem az igaz barátok, történjék bármi, eltávolódhatnak egymástól akármennyi időre, mindig egymásra találnak :)

szerintem írj rá nyugodtan, valszeg ő is ugyanígy gondolja.

2012. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt. Pár hónap után megkerestem, de akkor is flegma, távolságtartó volt, így hát annyiban maradt a dolog, én többet nem fogom megkeresni. Sajnos így megy, különösen lányoknál... a barátok csak ideig-óráig "barátok" és sokan csak akkor, amikor kell nekik valami vagy ha nincs más éppen nekik. Szerintem te is keress másokat, az ilyen barátokat nem kell sajnálni!
2012. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!