Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok lassan 2 éve...

HorváthNikoletta kérdése:

19 éves vagyok lassan 2 éve van egy barátom aki 26 éves. összeakarunk költözni. én még tanulok és tovább akarok menni pestre tanulni. összeköltözzek e vele? Birni fogom e a tanulás melett az együtt élést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt az érdekes információt kedves előttem szóló :)
2012. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kulonosen nem érdekel h edesanyad mit csinál.az előző kommenthez hozzá szólva van saját lakása de nehéz lenne háztartást is vezetni egyszerre.
2012. febr. 24. 09:40
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Szerintem ne költözzetek még össze, suli + háztartás vezetés együtt nem nagyon megy, főleg ha külön városban lesztek. Ehhez semmi köze, hogy a párodnak van lakása, z imént leírtak alapja véget.

Várjatok vele.

Amúgy meg kinek mi köze van ahhoz, hogy 7 év korkülönbség van köztük?!

Nekik jó és nem jelent problémát akkor áldá rájuk!

Vőlegényem és én köztem 6 év van, és mi van akkor!

2012. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már tanulás mellett sem tud valaki háztartást vezetni, hogyan fog munka, gyerek mellett?


Kérdező: ha úgy érzed, hogy a párod nem fogja veled éreztetni, hogy eltart és nem "cselédnek" tekint (vagyis nem minden házimunka rád hárul), akkor szerintem menj bele.

Sok boldogságot :-)

2012. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Egyén függő, hogy valaki suli mellett tud-e háztartást vezetni. Én is fősuli mellett csináltam. S végigcsináltam a sulit.

Előttem szólónak igazat adok abban, hogy munka+gyerekek mellett sem egyszerűbb, mint suli mellett.


Inkább azt nézd, hogy mennyire szeretnéd az összeköltözést, a párod mennyire tolerálja, hogy te nem tudsz anyagilag beszállni a lakás fenntartásában. Ezt a részét vele kell megbeszelnéd, én nem ismerem őt, hogy ebben milyen a hozzáállása.

2012. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ugyan miért ne lehetne suli mellett háztartást vezetni?? amúgy is ketten lesznek rá. szerintem ha mindketten akarjátok, semmi akadálya.
2012. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

veled egy idős csaj vagyok, a barátom is szintén 26 éves.

együtt élünk most lesz nyáron már egy éve és minden rendben megy. segítünk egymásnak mindenben, tanulás mellett simán lehet háztartást vezetni, persze nem könnyű de lehet.

igaz van amikor mérgelődök azon, hogy jaj ne már megint takarítani kell, pedig tegnap milyen szép rendet raktam, de aztán rájövök, hogy értünk csinálom és ez jó érzés.

ő főz, én takarítok :)

igaz nekem nem voltak kételyeim, mert olyan családból származom ahol nem volt se harmónia, se nyugalom, csak a veszekedés és egymás leszólása, amivel én úgy voltam, hogy minél előbb a hátam mögött szeretném tudni.

azóta, hogy nem otthon lakom sokkal jobb, nyugodtabb vagyok.

úgyhogy kívánok nektek sok boldogságot, és hidd el menni fog minden :P

2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos hozzászólást!de azért még gondolkozok rajta.munka és gyerekek mellett is meg kell ezt majd csinálnom!egy ideig albérletben laktunk és ott egy baj volt én haza értem olyan 2 óra körül és megcsináltam a takarítást főzést mindent.annyi volt csak a bajom hogy egyedül éreztem magam.Lehet hogy még nem tudok elszakadni a szülőktől???vagy egyszerűen nem tudom még felnőni nem tudom mi lehet a baj!!
2012. febr. 24. 15:30
 19/24 anonim válasza:
A háza Pesten van? Szerintem még hagyjátok kicsit ha végeztél a tanulással utána költözzetek össze. a barátodnak amúgy van rendes jólfizető állása?
2012. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
már hogy a viharba ne sikerülne?? mi is együtt lakunk, naponta 30 km-t kell utaznom, és a munkám is stresszes, de tolom:D
2012. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!