Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok lassan 2 éve...

HorváthNikoletta kérdése:

19 éves vagyok lassan 2 éve van egy barátom aki 26 éves. összeakarunk költözni. én még tanulok és tovább akarok menni pestre tanulni. összeköltözzek e vele? Birni fogom e a tanulás melett az együtt élést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
és szívesen viszem a háztartást is, imádom, amikor hazaér, jól bezabagol a kicsim, aztán beleesik a bevetett ágyikóba:D
2012. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást.igazatok van ha én is akarom és ö is akkor menni fog.
2012. ápr. 27. 19:24
 23/24 anonim ***** válasza:

A korkülönbségnek mi köze mindehhez? Amúgy egyáltalán nem sok ez a 7 év.

Az elözö barátommal 4 év után is féltem összeköltözni, nem ok nélkül hezitáltam. Ha nem vagy benne 100% biztos akkor ne költözz össze még, nem kell elhamarkodni, adj idöt magadnak.

2014. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 jennus21 válasza:
Én is 19 éves vagyok a vőlegényem 29. 4 éve együtt vagyunk 3 éve együtt lakunk sikeres szakmát sikerült szereznem és most fogok érettségizni úgy hogy én azt mondom bátran 😍
2015. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!