Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet bocsátani?...

Ezt meg lehet bocsátani? Vissza akarjam kapni ha mindennél jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! hatalmas kétségek gyötörnek, ezért lennék kíváncsi más véleményekre is. A storry röviden: Volt egy viszonylag hosszabb kapcsolatom, ami emberileg olyant nyújtott nekem amit még soha egy kapcsolat sem, mindvégig megvolt az őszinteség és a bizalom, soha fel sem merült a megcsalás kérdése. Viszont elkövettem azt a hibát hogy hagytam magam az „élet dolgai” által lekötni, csak a mindennapi megélhetés és hasonló dolgok foglalkoztattak, és mindemellett elhanyagoltam a páromat, nem figyeltem az igényeire. Ennek az lett a vége hogy a szüleihez költözött, és kb. 1 hónap után nagyjából beköltözött egy másik férfihoz, egy volt kollégájához, akit kb. már 4-5 hónapja ismer. Az érzelmi szálak viszont túl erősek köztünk, azt mondja Ő most is szeret, és most próbáljuk rendbehozni amit elrontottunk, így már egy ideje kiköltözött a másik férfitól, és azt mondja iránta nincsenek valós érzelmei, egyszerűen jó menedék volt. Viszont ami a probléma hogy ők abban az 1-1,5 hétben míg ott lakott (ezt is őszintén elmondta) többször lefeküdtek egymással. Ez megcsalás? Én valahol annak érzem! Szerintetek ezt meg lehet bocsátani? Ezt meg kell bocsátani? Mit tegyek hogy ne folyton azt lássam a szemem előtt ahogy mással hempereg? Mivel ez hatalmas csalódás volt nekem, ha esetleg újra együtt is leszünk fogok tudni benne valaha is úgy mint régen, vagy annak ellenére hogy mindennél jobban szeretem ne akarjam visszakapni? 33/F
2012. febr. 10. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha nem érti meg hogy téged az élet dolgai lekötnek akkor már régen baj van,főleg ennyi idő után.vannak időszakok amikor muszáj az élet dolgaira figyelni.ha ez eltántoritotta ilyen kevés idő után,akkor én azt mondom nem is szeretett igazán.plusz ha 1 hónap után bekültözött egy mséik férfihoz akkor nincs miről beszélni szerintem.
2012. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
eleve ha a másik férfihez érzelmi szálak kötik akkor már régen rossz...szerintem hagyd a francba ha akar majd vissza jön.kérdés hogy mit akar igazából,mert szerintem ő maga sem tudja.amúgy mennyi idős?
2012. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, én nem bocsájtanék meg neki, le kellene nyelni a békát, hogy ő nem szeret és nem is szeretett igazán sem előtte. Ide-oda váltogatja az érzelmeit. Felszínes. Abból amit elmondtál, ez derült ki. Hogy te hogyan bántál vele,nem derült ki az elbeszélésedből, ha rosszul,akkor meg minek akarna visszatérni, ha meg szeret, ilyen menedék nem létezik,megcsalt és kész. Ha azt mondja, akkor éppen szünetet tartottatok, akkor érzelmeiben minimum nem csalt meg? És még el is mondta, a nagy őszinte, mondhatnám úgy is, letojja, hogy min mész át, fogadd csak el szépen így. Ez már csak egy felmelegített leves lenne, majd újabb csalódás.

Keresd meg az igazi társad, ő nem az volt.

2012. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz helyzetben vagy. Tulajdonképpen ez nem megcsalás, mivel nem voltatok együtt. Viszont én elgondolkoznék rajta, hogy ha 1 hónap után odaköltözött egy másik férfihoz, és le is feküdt vele jó néhányszor, valóban szeret-e téged. Nekem gyanús, hogy ők esetleg már a kapcsolatotok alatt is találkozgattak... (Láttam már ilyen eseteket.)

A lényeg, hogy ezentúl figyelj jobban az aktuális párodra, mert a leghűségesebb asszony is lelép, ha nem foglalkoznak vele.

Az életkorod alapján úgy vélem, hogy egyikőtöknek se ez az első szexuális kapcsolata, így ha az előző(k) a lány életéből nem zavartak téged, akkor ennek sem kell.

Nekem az a fura, hogy a barátnőd rögtön a kapcsolatotok után csakúgy beköltözik valahová 1-2 hétre, közben meg téged szeret, állítólag. Szerintem ez "gáz"!22/L

2012. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Szerintem bocsáss meg neki,hiszen ő is szeret,és te is szereted,ez nem mindegy.Nagyon ritka,hogy találsz valaki mást,akit úgy szeretsz,stb.Én is ebben a szituban voltam,csak lány vagyok.Mi szakítottunk azóta,mert a párom nem akart változtatni az életvitelén,életstílusán,azt hozzátenném,hogy pont ezért volt a megcsalás,lelépés és 180'-ot fordult az első 5 évhez képest.
2012. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Szóval ő igazából nem is próbált meg javítani a kapcsolaton. Előző vagyok.
2012. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit fura ez számomra, már 4-5 hónapja ismerte, s a szüleitől egy hónap után már a pasihoz költözött. Ha Ő ezt megtette akkor mennyire viselte meg az ,h szétváltak útjaitok?!Gondold át... Ha szakítottatok akkor nem megcsalás. Kibékülést nagyon átkel gondolni, ill. majd a gyermekvállalást is, mert ezekre az alapokra építeni nehéz ügy. ,a Nők is nehezen viselik a "csapodárságot", a férfiak még kevésbé felejtik. Ne legyen igazam!

Én elváltam 13 év után 2 gyerekkel, és újra kezdtem(mással).

38 N

2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!


Akkor picit pontosítok, gyakorlatilag amíg kapcsolatunk tartott Ő mindent megtett hogy felnyissa a szemem, hogy nem jól csinálom a dolgokat, én voltam vak, azt hittem minden úgy jó ahogy én csinálom.


Az hogy beköltözött máshoz egy régi nagy szerelmének történetét ismerve már annyira nem bánt, mivel akkor is és most is mindent megtett hogy meneküljön akkor új kapcsolatba majd miután az nem jött be külföldre több évre, most meg elösször haza de mivel ott nem érzi jól magát el külföldre, de mivel ott nem talált melót, vissza és így sikerült "megértő fülekre" találnia, hozzá menekült. A FFi meggyőződésem hogy csak kihasználta érzelmi instabilságát, és így utólag belegondolva amíg még kollégák voltak már akkor tuti levágta hogy köztünk éppen nem rózsás a helyzet, erre alapozott később. Tudom hogy tisztán technikailag nem csalt meg, mert ki lett mondva hogy vége (bár mint kiderült egyikünk sem tudja csak úgy lezárni), és most is hogy elcuccolt onnan kérdésemre elmondta hogy egyáltalán nem hiányzik neki a FFi, nem érez iránta semmit. Ami engem igazán qrvára bánt hogy lefeküdtek egymással, és bár én mindigis azt gondoltam hogy Ő érzelmek nélkül nem lenne képes lefeküdni senkivel, mégis azt állítja hogy csak "biológiai szükségletek" miatt tette. Nem tudom hogy ez mennyire hihető?!? Én próbálok hinni neki, mert a kapcsolatunk egyik legnagyobb értéke az őszinteség volt, hogy soha semmiben nem hazudtunk egymásnak, de ezt nem tudom szabad-e elhinnem?

2012. febr. 10. 17:03
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leírni hogy a szakításunk után is mindent megtettem hogy egy f@sz-nak tarthasson, telefonos veszekedések, szemrehányások, zaklatott sms-ek, csak őt hibáztattam mindenért.


Viszont ott van az hogy rájöttem hogy nekem tényleg Ő kell, mellette, benne én minden megtaláltam amire szükségem van, az a szakítás kellett is, de az összefekvés nem igazán! Na ilyenkor mit tegyen az ember ha azt érzi számára az a Nő az igazi, 100-szor jobb vele minden mint az előző kapcsolataimban, és én is hibás vagyok jócskán hogy ide jutottunk. Ilyenkor meg lehet ezt bocsátani?

2012. febr. 10. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jön jobb egyébként. De szerintem túl sokat görcsölsz...hallgass a megérzéseidre. Az Élet majd kiforrja magát. Amúgy ilyenkor segíthet a reális döntésben, ha kikéred egy családtagod vagy nagyon közeli jóbarátod véleményét.

Amúgy a hölgy is hasonlóan epedezik irányodban?

23N

2012. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!