Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás sms-be? Komolyan...

Szakítás sms-be? Komolyan gondolhatja vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem úgy ismertem meg hogy erre képes legyen,bár elég sokat vitáztunk mostanában,de tegnap közölte velem sms-be hogy már nem szeret.Nem tudom hogy komolyan gondolja e és azért csinálja csak hogy szedjem össze magam..vagy miért,ma beszéltünk telefonon és annak ellenére hogy szakítottunk közvetlen volt velem,nem értem akkor miért ilyen közvetlen velem?Lehet hogy csak tényleg azért csinálja hogy kapjam össze magam és be akar ijeszteni?
2012. febr. 24. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
És mi van, ha a csaj így látja a dolgokat: A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt és ebből hónapok óta nincs munkája, és egész nap csak internetezik, a gyakorikérdéseken lóg meg ilyenek. Néha megnéz valami állásportált, de mindig azt mondja, úgy sincs semmi, meg úgyse veszik fel. Szerintem sokkal több energiát is belefektethetne, mert nekem úgy tűnik, hogy szeret itthon ülni, és ha felhozom, akkor sajnáltatja magát, hogy milyen rossz neki és hogy inkább támogassam meg stb. De hát meddig támogassam még? Én már mondtam neki, hogy szedje össze magát, de nem változik semmi, max. több kérdést rak ki a gyik-re, mert ott próbálja elhitetni magával, hogy a gonosz univerzum hibája, hogy nincs munkája, holott ő nem is tesz eleget, hogy legyen.
2012. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: mert feltesz ide egyetlen kérdést, akkor már nyilvánvalóan egész nap itt lóg, netezik? Én speciel nem látom, mi utal erre, pl. mióta kitette a kérdést, nem is írt többet, vagyis nem épp azt bizonyítja, hogy itt várja nyálcsorgatva a vigasztalást...

Vagy tán állásinterjún legyen? Fél 4-kor írta ki a kérdést, lehet, hogy előtte az egész napja álláskereséssel telt, hm? Milyen érdekes, mikor 12óráztam, akkor is volt időm feltekinteni ide pár percre, kérdést kiírni, stb. Ítélkezni könnyebb! Gondolom te magadból indulsz ki, és ilyenért már lecserélnéd a pasid egy jobb egzisztenciával rendelkezőre...

2012. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mit csinál? Épp ez az, hogy ide arc nélkül mindenki leírja a saját kis nézőpontjából a dolgokat, közben meg ki tudja hogy van, de mindenki egyből azzal jön, hogy jaj de köcsög csaj.
2012. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs szükségem lecserélni a pasimat jobb egzisztenciával rendelkezőre, megkeresem én magamnak, ami elég egy családnak is, meg ő is hozzáteszi a magáét.


Egyszerűen annyi, hogy én már tartottam el olyan munkanélkülit, aki állította, hogy ő majd beleszakad az állás keresésbe, holott egész nap játszott a neten, meg mászkált a haverjaival és mikor én vittem neki újságot, akkor megnézte és közlte, hogy á ebben semmi nincs. Mikor meg kiadtam, hogy ilyen nincs, hát már az ismerőse is elrendezte neki, hogy hova menjen, de neki az se tetszik, akkor mint akinek a fogát húzzák elment, de egy hónap múlva már fel is mondott, mert "szar volt" és "másikat keres" aztán megint csak a picsját meresztette. A végén kidobtam, és micsoda meglepetés, évek óta ezt csinálja, csak mindig épp az aktuális barátnője nyakán, és még mindig az a sztori, hogy ő a szegény számkivetett, azt se tudja, hogy keressen munkát, de hát nincs semmi. Mikor az aktuális nőnek elege lesz, akkor érdekes módon hirtelen mindig van valami munka, akkor a csaj megnyugszik, ő meg egy-két hónap elteltével folytatja a munkanélkülisdit, és közben terjeszti a világban, hogy ő mekkora áldozat.

2012. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!