Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul, vagy...

Jogosan esik ez rosszul, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok, alig bírok kikelni az ágyból, erre párom bejelenti, hogy a holnap estét mindenképpen a haverjaival tölti. Rosszul esett, mert nekem most szükségem lenne egy kis törődésre. Azt hittem a szombat estét nyugisan együtt töltjük. Ti hogy reagáltatok volna erre?
2012. febr. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. Én mondjuk ha beteg vagyok szeretek egyedül szenvedni és egész nap aludni ha nagyon rosszul vagyok, de amúgy kifejezetten küldöm el a páromat, nehogy megfertőzzem. Nem kötelessége melletted szenvednie neki is.

Ellátni el tudod magad addig is?

2012. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy vagyok vele mint az első.Ha annyira rosszul vagyok,hogy élni sincs kedvem,akkor kifejezetten örülök,ha elmegy a haverjaival kikapcsolódni.Minek üljön az ágyam szélén,ha láztól mozdulni,sem beszélni nem lene erőm.Így legalább elalszom..
2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért is szenvedjen veled egész nap? ha netezni tudsz akkor nem fogsz belehalni ha egy estét nem tölt veled. Én ha beteg vagyok inkább távol tartom magamtól hogy ne menjen át rá és tényleg jobb ha nem azt lesi, hogy hogy nyavalygok.
2012. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon rosszul esne. Szerintem telejsen érthető a reakciód. Főleg betegen sokkal érzékenyebb az ember, több törődésre vágyik. És tényleg többféle tipus van, de az nem jelenti azt, hogy az egyik rosszabb a másiknál. Mindenesetre ne búsulj, olvasgass, nézz olyan filmet amit ő nem szeret:):), és ha beteg lesz, extra csinin irány valami buli!:):) Persze miután aggódva, kedvesen egy bögre teácskát teszel mellé:):)
2012. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Én is olyan vagyok, hogy attól nem lesz jobb,hogy ott kuksol mellettem.

Pl. amikor két éve kificamítottam a bokám, és feküdtem, még akkor is mondtam,hogy menjen el a haverjával pecázni, mert nem nagyon tud mit csinálni. Nem szeretem,ha ápolnak, ilyen vagyok.

Neked nem az a bajod,hogy beteg vagy,hanem,hogy nem veled tölti a szombat estét.

2012. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2012. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!