Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kibukva vagy...

Jogosan vagyok kibukva vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

Párommal együtt lakunk,neki is meg nekem is van gyerekem az előző kapcsolatunkból és van közös gyerekünk!4hónapja elköltöztünk a szülőktől albérletbe!Én gyes-es vagyok,kapom a gy.tartást,ő dolgozik!Nagyon kiakadtam már másodszor azon,h elvárja tőlem azt,ha megjön a gy.tartás,és fizessem ki a háza törlesztőjének a felét(mert az apujával van közös háza,ahol nem férnénk el ennyien)Ezen felül fizetem az albérletet,a net számlát,meg az ő tel.számláját!Elég horribilis összeg,sokszor úgy kérek a szüleimtől,h segítsenek ki!Ő a vendéglátásba dolgozik,a fizetésének a felét(mden másnap kap fizetést standolás után) költi el ételre italra!Én megtanultam nélkülözni!Ruhát szinte nem is veszek magamnak,az egyéb "luxus" dologról is lemondtam,de az ő kényelme meglegyen megvesz magának mdent amit az előtt!Reggel szóvá tettem neki,h összeköltözés előtt nem volt róla szó,h én fizetek utána mdent,akkor meg jön azzal h én nem szeretem,meg a többi!Oké a közös kassza meg a többi,de nekem még sincs soha egy fillér pluszom se, magának sunnyog rak félre,de nekem viszont mden fillérről el kell számolnom és mden filléremnek megtalálja a helyét!Én érzem úgy h ez kihasználás vagy tényleg az?Neki az az első h a lakás ki legyen fizetve rendesen,tojik rá,h a gyerekeknek kell erre meg arra...csak a lakás,meg az ő dolga!Most is meg volt a fima műtétére a f.rakott pénz,már nincs belőle semmi,mert kellett neki erre-arra!

Szerintetek mi tévő legyek?Beszélni nem lehet róla vele,mert már egyszer megígérte,h nekem nem kell semmi fizetnem helyette...1hónapig így is volt,most ismét ott tartunk h én állom az ő részét!4hónap alatt nem tudom a 20ezer forintos tartozásomat se megadni az egyik családtagomnak!

Nem bunkózást várok,ha nem megértő,segítőkész tanácsokat!


2011. febr. 25. 09:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Siman kihasznal. Jobban jarnal ha egyedul elnel.
2011. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2 gyerekkel édesanyámék nyakán?
2011. febr. 25. 09:15
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ez magától nem oldódik meg. Le kell ültetni, el kell mondani neki. Vagy mi lenne, ha cserélnétek és ő fizeté ezeket, te meg a kaját? Gondolom, te vásárolsz be ugyis, hát akkor cseréljetek.

Én megbocsáss, de nem látom itt a közös kaszsát, te azt se tudod, mennyit keres, haza nem adja a pénzét, ha jól értelek, csak amennyit ő gondol... Ez nem közös kassza, csak a te oldaladról, szóval nem valami korrekt dolog. De hát ez már a te dolgod, én ezt kb. 1 percig se tűrném, de nem vagyunk egyformák.

2011. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább. Ezerszer jobban jönnél ki.
2011. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a nevén van a ház?

Ha egy részét átíratja a nevedre, akkor nem gond, ha fizeted a részleteket. Egyébként nem kellene...

2011. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez a rész nekem se tiszta, hogy te fizeted a részleteket az ő házára, de nem ott laktok, hanem még albrletet is fizetsz, mivel ott nem férnétek el. Hárman nem fértek ott el??? Mi az, egérlyuk??? Miért nem az apukája megy albérletbe, miért ti???
2011. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító ha tényleg így van...és te vagy a legfőbb hibás mert engedted és engeded!!!!
2011. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, négyen vagy öten vannak, az azért már elég komoly család.

De kérdező: ha külön költözöl a gyerekekkel, és fizetsz CSAK egy albérletet, már jobban jössz ki, hiszen a törlesztőjét nem kell állnod. Szerintem ijessz rá egy kicsit és költözz el. Pár hónap alatt vsz észbe kap.

2011. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
5en vagyunk!az apukája házába ott él tesójka(aki azért nem fizet bele egy fillért se,mondván ő viszi haza a kaját,emg a reszit,de közbe a párom duga haza a kaját,sőt fizeti is az apja kajáját....ha netán meg úgy adódik tesója ölébe hullika ház-ezt is szóvá tettem neki,h a tesója most miért nem fizeti negyedét...
2011. febr. 25. 09:42
 10/25 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért...siettem,mert itthon van:)
2011. febr. 25. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!