Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem akarnak hörcsögöt a házba?

Figyelt kérdés
Mert azt gondolják, hogy büdi és nem leszek képes gondozni. Mit tegyek, hogy kaphassak egyet?
2012. febr. 25. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egy höri amúgy is csak 1-2 évig él.
2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem ebből lett elegem: hogy egy dilettáns hülyének gondoltak. Ötös tanuló voltam, értelmes, nem jártam sehová, és ezt az örömöt sem adták meg. Hát, az egyik karácsonyra "kaptam" a barátnőmtől egyet. És az lebabázott. :) Érdekes módon ő, és a megtartott utóda is a maximális 3 évet élte meg nálunk, és a picike lakásunkban sem terjengett a szag. Nekem nagy boldogság volt még a küzdelem is, mert nagyon-nagyon harapós volt a hörim. De megérte a harc, és a 18 év várakozás!
2012. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!