Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Bátyám 29 éves,és nem jár szórakozni,sose volt az a bulizós,ivós típus,ami még nem is lenne baj,de már barátai sincsenek,max.az interneten beszél velük,mert ők Pesten laknak,mi meg vidéken.Másik fő probléma,hogy nem volt még soha barátnője,és látom rajta,hogy ez mennyire megviseli,de nem tudom,hogyan segíthetnék neki.Nagyon kevés az önbizalma,és sokszor nagyon gyerekesen viselkedik,de szerintem meg tudna változni,ha lenne párkapcsolata.Sajnos elég kellemetlen szitu ez nekem is,és a szüleinknek is.


Hogyan segíthetnék neki?Először is az önbizalmát kéne növelni,na de hogyan?


2012. febr. 26. 09:02
 1/3 fúróferkó ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz kérdést feszegetsz.Sajnos manapság egyre több lesz az így magányosan,csetszobában szexörömöket találó ember.Az évek 30 után sokkal gyorsabban telnek valami okból.Egyre jobban érzi a szakadékot saját maga és valóvilág között.Sokszor az anyuka is rásegít erre,hogy "ráérsz még pici fiam,mit főzzek neked kis bogaram,ne áll szóba ezekkel csúnya,útszéli lányokkal!"
2012. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,tisztában vagyok vele.De az a vicc,hogy anya nem ilyen típus,ő mindig mondja,hogy menjen szórakozni..stb.,apa is hasonló felfogású,viszont ő még sokszor gyerekként kezeli,és mondja,hogy így csináld,úgy csináld,ne így csináld...már engem is kiakaszt ez,most miért kell egy 30 éves férfinek megmondani,mit csináljon?!Még akkoris ha a gyereke.
2012. febr. 26. 09:17
 3/3 fúróferkó ***** válasza:

Erről beszéltem.A fiugyermek kezét el kell engedni ,persze a távolból néha ellenőrízni,(nem belebeszélni) ,hogy nem rossz úton jár.

A legtöbb hibát az anyák követik el.

Hányszor hallani anyáktól,nyilván saját maguk védelmében:nagyon jó fiú ,szeret itthon lenni,mindent megcsinál ,még csak 38 éves ,majd megtalálja párját.

A nagy fiát ugyanúgy babusgatja mintha kis óvodás lenne még .A mai számítógépes, kütyűvilág még rá is segíta bajra.

A mai 30 évesek már a monitor elé születtek,ha szopni akartak csak az enter gombot nyomogatták ,később az első ,talán a további szexélményük is a webkamerába történt.

Ha véletlenül élő emberel találkoznak,az inputot keresik,és hogy a francban kell ezt lájkolni?

A legjobb megoldás a bátyádnak ha először családdal sokszor kimozdultok emberek közé,kirándulni,túrázni,utazni.

Lényeg ,hogy ne a 4 falat és baromfiudvart nézze .

2012. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!