Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaha egy ilyen...

Megváltozhat valaha egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

A férjemről van szó, a 30-as évei közepén jár. Sajnos a 2 gyermekünk születése után jöttem rá, hogy régi/új, ismerős/ismeretlen barátnőkkel, lányokkal csetel sikamlós témákról, sőt, legutóbb egy exével konkrétan arról, hogy mit tennének egymással, ha találkoznának (nagyon durván és részletesen), sőt, vele egy szexrandi időpontját is egyeztették.

Többször lebukott, ilyenkor még sírt is, hogy milyen hülye volt, ő csak szórakozott, nem gondolta komolyan, stb. Aztán pár hónap múlva folytatta mással. Legutóbb ezzel az ex-el mikor lebukott, a szemembe hazudott, hogy nem fogják ezt a csetelést folytatni, majd két hónap múlva újra bebukott. Azóta semmi, legalábbis nem tudok róla. A dolgot azzal indokolta, hogy izgalomra vágyik és csak szórakozott.

Azt, hogy fizikailag megcsalt volna, nem tudom.

A kapcsolatunk egyébként, ha ezekről a dolgokról nem tudnék, harmonikus, a szex gyakori és változatos (miattam és nem miatta). Bár tény, hogy én hiába lepem meg dolgokkal, kedveskedek neki, ő ugyanezt nem adja vissza, nem lep meg soha, még ünnepekkor sem (midig megkérdezi, hogy mit kérek, soha egy kedves gesztus). Viszont sokat segít itthon, foglalkozik a gyerekekkel.

A gond az, hogy a legutóbbi eset óta bennem végleg összetört valami, és ha nem lett volna a két gyerekünk, én kidobtam volna.

Szerintetek mire számíthatok? Megváltozhat valaha? Félek, ha még egyszer ilyesmi kiderül (sajnos már odáig jutottam, nem vagyok rá büszke, hogy néha ellenőrzöm a dolgait, pedig azelőtt sosem tettem ilyet), én nem bírom tovább és inkább külön megyek, mintsem hogy így éljek. Mi a véleményetek?


2012. febr. 26. 19:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mint sok mindenben, itt is a nőé lehet a feladat: felnőtté nevelni a férjét. Ne te végezz mindent, ne te gondoskodj mindenről - még ha a fejedben ott is van az intézendő dolog, és tudod, hogy kellemetlen dolog is lehet belőle,ha nem lesz elintézve. Legyenek feladatai, nőjön fel ezekhez!Túl jó dolga van, neked meg ezerfelé kell, hogy járjanak a gondolataid, ezért sem fordulsz olyan baromságokhoz, hogy exekkel csetelj.Legyen a gyerekekkel is kötelezettsége több. Ha ezeket megcsinálja, akkor az egója kíván több megerősítést, hogy ő milyen jó pasi, jó apa? Ha ez is meg van, akkor fogadd el, hogy azzal, hogy a macska messziről szagolgatja a tejfelt, az nem baj, de ha belefal, akkor el kell a seprűt törni a hátán. Vagy világgá zavarni.
2012. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!