Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós jelölt megkeseríti az...

Anyós jelölt megkeseríti az életemet?!

Figyelt kérdés

Nem értem miért, de utál. A páromnak korai magömlése van, e mellé merevedési problémával is küzd. Az anyja tud róla... Már ez sem normális. Múltkor eljött hozzám, az én lakásomba, és leosztott, hogy az én hibám hogy nem megy a szex (már jóval azelőtt megvolt ez a probléma, hogy engem megismert volna), és másnak is kelleni fog így a fia, úgyhogy lépjek le.

Mindenhol megpróbál alám tenni. A legundorítóbb húzása az volt, hogy felhívta édesanyámat, akitől 200 km-re élek, és még sosem találkoztak, és közölte vele , hogy pánikbeteg vagyok, és kezeltetni kellene. Anyukám azóta is halálra aggódja magát értem, mivel alig találkozunk a táv miatt, és fél, hogy bajom lesz. Lassan ellehetetleníti az életem.

A szexuális életünk is elég nagy teher volt a kapcsolatunknak, rengeteg szeretet és türelem kellett ahhoz, hogy beletörődjek hogy tulajdonképpen én erről lemondhatok egy életre... De az anyósproblémát végképp nem tudom elviselni. Sajnos a párom még otthon lakik, most terveznénk az összeköltözést, de nem tudom, bele szabad-e mennem ebbe így. Ez a nő nem normális. És a párom nem hajlandó belátni, hogy utál az anyja, és tönkre akar tenni. Szerinte csak nem gondolja végig a tettei következményeit. Mit tegyek? Muszáj visszavágnom neki, hogy lássa hogy nem taposhat el. Sajnos békülni már próbáltam, de a kedvességemet visszautasítja már annyira, hogy nem szól hozzám. Szóval, ha harc, hát legyen harc. Ötletek?


2012. febr. 27. 20:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
32%
Szerintem vidd el szigolóógushoz.
2012. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kapcsolat több sebből vérzik. Én lelépnék.
2012. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
nem az anyós az igazi gond,hanem a kicsi fiacskája, aki még a merevedési problémáit is mamival beszéli meg. Őt felejtsd el.
2012. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Furcsálom a hidegvéred. Én már rég egyedülálló és előzetesben lennék, amiért JÓIGÉNYESSEN pofán nyaltam egy festékes kesztyűvel.
2012. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha a párod nem látja, hogy mi folyik itt és nem áll ki értetek, a kapcsolatotokért, akkor nem érdemes összeköltözni. Szerintem az anyja csak rosszabb lesz, hiszen elveszed tőle a fiát "hivatalosan" is.

Ha mégis összeköltöztök, fektessétek le a szabályokat: az anyja csak akkor jön, ha hívjátok; ha ott van, semmibe nem pofázhat bele; kulcsot természetesen nem kap.


Kitartás!

2012. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt hasonló egyik barátommal. Nálam akkor telt be a pohár mikor a párom nálam aludt egy este, az anyuci meg kiakadt hogy a kicsi fia nem ment haza, és képes votl reggel 7-kor tudakozóból megkérdezni szüleim számát, akik más városban éltek, hogy utol érjen.

Én ott hagytam azt a barátomat. Mert tudtam, hogy az anyja nálam nagyon elrúgta a pöttyöst. mondjuk lehet az volt a baja, hogy én még nem voltam náluk előtte. Hát utána nem is vágytam rá.

Mondjuk a mostani párom anyjával is vannak gondjaim.

Egyszerűen vannak fiús anyák, akik képtelenek a kicsi fiukat önálló lényként kezelni, a kicsi fiúk meg foggal körömmel védik, az őket oly nagyon szerető anyjukat.

Amennyiben a szex probléma és az anyós gond mellett is úgy gondolod emellett a pasi mellett akarsz élni, akkor költözz minél messzebb az anyóstól, hogy ne tudjon átjönni hozzátok. Lehetőleg másik településre, hogy a kicsi fiát se tudja haza rángatni minden hülyeségért.

Próbáld a párod életét beosztani, hoyg ne legyen ideje anyuci szoknyája mellett maradni! az elég érvágás lesz anyunak ha elveszed a kisfiát. Ha ebbe a párod nem megy bele, és küzd az anyáért, érdemes tőle megkérdezni kit választ.

Sok sikert!

2012. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Szigolóógus :D
2012. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Keress másik férfit, nem csak az anyós miatt 14L
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

2 dolgot tehetsz:



1: menekülsz jó messzire


2: megoldod a problémát


Előbbit nem kell kifejteni,ez az egyszerűbb.


Utóbbival van tapasztalatom,nehéz,de nem megoldhatatlan.

Mi is ezzel szenvedtünk,egészen addig amig a sarkamra nem álltam,páromat választás elé állitottam,hogy vagy most költözünk ország másik végébe és felnő végre vagy én leléptem ő meg élhet az anyjával amig akar.

Hetekig veszekedtünk,mig végül mellettem döntött,1 hónap mőlva már 350km-re laktunk,meló is lett,nyugodt környezet.Rá 3 hétre próbálkoztunk a szexxel,és aliog volt gond,onnantól mint akit kicseréltek,minimum fél óra,és nem is akármilyen.

Pár hónapig nem engedtem hogy kettesben maradjon az anyjával,még telefonon is kihangositva hogy ne tudjon duruzsolni neki.

Párom mint akit elvarázsoltak,kicseréltek,életvidám,minden stimmel.


Kivéve amikor látogatjuk az anyját,olyankor utána 2-3 nap mig visszaáll a normális kerékvágásba.

De lassan felfogja hogy az nem volt normális amit az anyja művelt vele,és lassan elengedi a füle mellett a hülyeségeket.


Te döntessz

2012. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
OFF: egy 14 éves nagyon sokat tudhat az anyósokról és a szexuális problémákról is.....
2012. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!