Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog anyós részéről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki szeretném kérni a véleményeteket. Nem dühből, vagy sajnálatból akarom megírni ezt a kérdést, őszintén érdekel Ti mit gondoltok erről. A férjemmel 2 éve váltunk el, van egy 4 éves kislányunk. Azért váltunk el, mert ő tanár és egy kis diákja beleesett, ő meg ezzel visszaélve szépen meg...Csak hogy a lány írogatott, hívogatta és hát lebuktak. Ennek ellenére anyósom a mai napig rám neheztel ,hogy nem bocsátottam meg. Szóval a férjemnek azóta született még egy kislánya, aki most 5 hónapos. (Nem a diáklánytól:) A kapcsolatot normálisan tartjuk, anyósék is elvihetik magukhoz 1-1 nap napközben, már a férjemmel sem veszekedek. Most vasárnap jött át anyós a lányhoz és azt mondta, pakoljam már legyek szíves azokat a dolgokat össze, amiket tőle kapott a lány(nem annyira sok dolog, pár könyv, egy baba babakocsival, ilyesmik), mert ő látja, hogy a lányom nem is nagyon játszik vele és odaadná a kislánynak aki most született. Jelzem, anyósom a 2év alatt kb 3*10percet volt nálunk, mert annyira azért nem jó a viszony, a volt férjem szokta elvinni az anyjáékhoz, tehát semmiképp nem láthatta, hogy a lányom mennyit játszik ezekkel. Én azért nagyon ledöbbentem, nem mintha rá lennék szorulva nagyon az ajándékaira, de hogy kérheti vissza egy nagyi az unokájától a játékokat, mert haragszik rám? Szerintetek ez normális? Ráadásul van közte egy plüss fóka, amivel a kislányom el szokott aludni, és nem tudom, hogy értessem meg vele, hogy azt elveszem...Ti mit tennétek a helyemben? Ez csak szerintem szánalmas dolog?
2012. febr. 29. 19:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjednek add oda a csomagotazzal a kísérőszöveggel, hogy anyós úgyis nekik akarja adni, legalábbis ezzel indolkolta a visszakérést, hát megkapja direkt tőled :). Amikor meg anyós megy a dolgokért, megmondod neki, hogy a férjed már megkapta.

De az is lehet, hogy már előtte elbeszélget az exférj anyucival.

Egyébként undorító, szánalmas dolog ez az egész...

Ezek után anyóst ne engedd magatokhoz. Valahogy még azt is el kéne kerülni, hogy a férjed a kicsit elvigye hozzá...

2012. márc. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Végtelenül szánalmas és rosszindulatú az ex-anyósod. A jövőben ne fogadjatok el tőle semmit!!!
2012. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas az ex anyóstól, hogy ilyet csinál.
2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
bocs, nem olvastam végig a hsz-eket. volt anyósod nem csak szánalmas, hanem lelketlen is. neki mindkét gyerek az unokája! a fókán egy percig ne gondolkodj,azt semmiképp ne add oda. ne okozz törést a saját gyerekedben azért, mert ilyen kisstílű, kicsinyes némber a nagyanyja. a többit én is odaadnám, mert az egész megalázó, marakodi rajta még megalázóbb volna. de soha többé nem fogadnék el semmit
2012. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt??Mesélj!!
2012. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hétvégén jött az ex-férjem a lányért, és elmeséltem neki a történetet. Ő elintézte egy vállrándítással, hogy adjam oda, majd vesz helyette 10 másikat. Mondtam, hogy el ne higgye, hogy az a bajom, hogy nem tudok neki megvenni egy babát, hanem a megalázó szituáció, illetve, hogy mit fog szólni a lányom, ha meglátja náluk a játékait. Ja és ez egy apróság, de ha ebben ekkora különbséget tesz, akkor mi lesz fontosabb dolgokban? Megígérte a férjem, hogy beszél vele. Erre vasárnap együtt jöttek a lányért és anyós kérdezte, hogy össze vannak-e pakolva a játékok, az exférjem meg ott kussolt mellette. Gyors összedobáltam egy szemeteszsákba a maradékot, de a lányom

ne is lássa. Aztán rámutatott anyós a fókára is, hogy azt tőle kapta az 1.szülinapjára. Na erre kikeltem magamból, elszakad a cérna, mondtam, hogy azzal alszik a lány és akkor se fogja elvinni ha a feje tetejére áll. Hozzávágtam 5000Ft-ot, mondtam, hogy vegyen belőle egy szép plössfókát, ha már szegénynek nem telik rá, és a lányomat meg felejtse el. És ha már belejöttem elmondtam, hogy egy kicsinyes bunkó némber. Az exem végig csendbe volt, aztán felhívott, hogy ne haragudjak, igazam van, tényleg nagyon gusztustalan volt. Hát itt tartunk. Nagyon gázos az egész, jövő hétvégén megy a lányom láthatásra, már most rettegek.

2012. márc. 8. 13:20
 27/29 A kérdező kommentje:
Na ez jó összevissza lett, bocsánat, csak főzés közben kapkodva írtam.
2012. márc. 8. 13:21
 28/29 anonim ***** válasza:
Okosan tetted! Bár én a zsáknyi játékot sem adtam volna vissza!
2012. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad! Anyós gondolom meglepődött, hogy valaki megmondta neki a tutit :) Ha a láthatáson meg szemétkedik a kicsivel, ne fogd vissza magad! Egy idő után talán rájön hogy semmi értelme ennek az egésznek...
2012. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!