Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem angliai álláslehetősé...

A férjem angliai álláslehetőséget kapott - mi a babával menjünk vagy maradjunk?

Figyelt kérdés

6 vagy 8 hónapról van szó, a lányunk most lesz 5 hónapos. Én jól beszélek angolul, a munkahelyemen minden nap használtam. De elég aktív társadalmi életet élek: találkozok babázó barátnőimmel, hívunk át hétvégére vendégeket, járok be hetente a munkahelyemre kicsit beszélgetni.

Ha nem mennénk, akkor kb havonta 1 hétvégére találkozhatnánk. Párom szeretné, ha mennénk, mert ugye egy ilyen kicsi baba nagyon sokat változik fél év alatt, vele szeretne lenni.


Aki ilyen helyzetben van/volt azt is írja meg, hogy megbánta-e a döntést!


Nagyon köszönöm!


2012. márc. 2. 08:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:04 vagyok-


Ha gondolod akkor a hétvégén úgyis megyek nagy bevásárlásra Tesco,Asda,Sainsbury üzletekbe.Ezek a legelfogadhatóbbak.Ha érdekel akkor felírhatom,hogy mennyibe kerül a pelenka meg egyéb baba dolgok.Csak írd meg,hogy konkrétan mi érdekel.Az árakat majd leírom neked,és te otthon ki tudod kalkulálni,hogy drágább vagy olcsóbb mint otthon.

üdv 38/N

2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
79%

ma 18:29 vagyok megint.


A ruha egyébként nem drága itt kint,de nem a babaruhák.Azok bizony nem olcsóak.Tegnap vettem (mondjuk én 1 éves kislánynak) egy kis szoknyát 8 fontért.(primark-ban ami itt elég olcsó és jó kis ruhaüzlet,de nem a márkákat dobálják ott sem) Viszont felnőtt méretben tényleg olcsóbbak a ruhák.

2012. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
A félelem rossz tanácsadó! Bátraké a szerencse!
2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy döntöttetek? :)))
2012. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm


Megyünk :-))))) A férjem nagyon boldog, már fel is hívta a főnökét :-))

2012. márc. 3. 22:42
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy jól döntöttél!
2012. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Gratulálok :)))))))! Nagyon jól döntöttél ;) !Tuti nem fogod megbánni :) ! Sok szerencsét ,sok boldogságot és majd jó utat nektek !!! (:
2012. márc. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
:)))
2013. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!