Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal nagyon jól megvagyunk...

Párommal nagyon jól megvagyunk.14éves a fia, de hetente mikor elhozza le sem lehet "vakarni"az apjáról. Ha az apja megpuszil máris ott van és simogatja, bújik hozzá. Én elhiszem, hogy szereti az apját de ez már nem túlzott ragaszkodás egy kicsit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 10:33
1 2
 11/17 man79 ***** válasza:
19%

Egy igazi társnak nem szabad a gyerekre féltékenynek lennie!

Mert ebből az jön le inkább te vagy a gyerekre féltékeny!

Gondold csak el, te szeretnéd imádnád apukádat 14 évesen, és nincs ott minden nap az életedben, egértelmű mikor vele lehetsz, te akarsz a középpontba kerülni!

Nekem kicsik a gyermekeim, lányom másféléves, fiam pedig 3, és fél éves!

Viszont nem győzük őket ölelgetni a párrommal , a párom nagyon jól tudja a havi 4 nap az a gyerekeké!

Bújik a párom is, de látja milyen a kapcsolatom a gyerekekkel, és tudja 31 napból nekünk csak 4 nap jut egymásra!

Ne legyél önző, és örülj neki hogy a gyerek imádja az apját, és nem úgy van vele át sem szeretne menni az apukához!

A párod nagyon jó apuka lehet ha a 14 éves gyereke így ragaszkodik hozzá!

Szegény gyerek :( Mennyire szeretheti az apukáját, és milyen kevés jut neki belőle!

Szerintem meg véletlenül se említsed ezt meg az apukának, mert ha úgy érzi döntenie kell, hát tuti te leszel a vesztes! xD

Én nekem senki nem fontosabb mint a saját gyerekeim!

El hiszem te is a pároddal szeretnél leni, de fogd fel vannak fontosabb dolgok mint a te jóléted!

Különben meg ha párod is látja türelmesebb vagy ezekhez a dolgokhoz, sokkal jobban fog ragaszkodni hozzád!

Ez nem azt jelenti ,hogy bármikor is előrébb lépsz a gyereknél!

2012. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 man79 ***** válasza:
0%

Ehhez még hozzá tenném, szerintem nem is a gyerek a féltékeny, most ha jobban bele gondolunk, hanem te vagy a gyerekre!

_______________________


figyelj, mi 14 évesek voltunk a mostohatesómmal mikor az őseink összejöttek. amikor csőröztek vagy ölelkeztek mi is látványosan poénkodva huhogtunk, meg fújogtunk, mert egyrészt zavarba jöttünk, másrészt kicsit talán féltékenyek is voltunk.


furcsa, hogy felnőtt létedre ennyi megértés nincs benned egy 14 éves gyerek iránt. szereti az apját, féltékeny, és ráadásul kamasz, sok változáson esik át.

hagyd, hogy amikor ott van a srác, akkor az apja ki tudja mutatni, hogy szereti őt, és ennek okán téged egy kicsit hanyagol. a hét többi napján kiélhetitek magatokat, 1-2 napot pedig adj át a gyereknek. inkább örülj, hogy jóban van az apjával, és foglalkozik vele. egy ennyi idős fiúnak különösen nagy szüksége van rá.

2012. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

Ja azt hittem együtt laktok.. úgy más lett volna a válaszom.. de így, hogy csak talizgattok...

Miért akkor találkoztok, amikor a fiú is ott van? Neki hetente 1 nap jut az apukájából, te meg 4-et is birtokolsz. Miért kell pont beleesnie abba az 1 napba is a te személyednek? Miért nem hagyod őket békében? Legalább akkor maradj otthon, csinálj csajos napot vagy bármi. Szerencsétlen gyerek végre 1 napot az apjával lehetne, de akkor is ott van egy nő, aki ráadásul szétbombázta a családját vagy legalábbis már ő fekszik anyu helyén az ágyba.

Én a gyerek helyébe megmondanám apukámnak, hadd legyünk ketten, ne legyen még itt az új nője is mindig.

20L

2012. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsi,annyit hozzáfűznék,hogy az én lakásomban vagyunk olyankor.Tehát szó nincs szétbombázásról.Azért köszi!
2012. márc. 2. 14:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a kissé személyes kérdésért, de apuka hol a fenében lakik, ha a heti egyetlen alkalommal sincs normálisan együtt a gyerekkel, hanem akkor is nálad vannak?

Én egyenesen kikészülnék a kissrác helyében.

Nem téged akarlak bántani, de nem hinném hogy a gyerek így képzeli el a találkozásokat...

2012. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
14 evesen?? Talan ha 7 eves lenne teljesen megertenem a helyzetet de O mar "nagy" ehhez. Miert nem beszelsz vele? Normalisan, nem mint egy dedossal, mert egy 14 eves tininek van annyi intelligenciaja hogy elmondja hogy erez valami irant.
2012. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Elozo vagyok, meg annyit hogy az en ferjemnek is pontosan 14 eves a lanya az elozo hazassagbol es ilyen volt amikor 7 eves volt.... csak azert irtam.... Most viszont intelligens fiatal lany, akivel teljesen normalisan meg lehet beszelni mindent! A gyerek ugy fog viszonyulni hozzad ahogy te bansz vele. Erzi hogy kedveled ot vagy sem... Ha megbizhat benned es elfogadod ot olyannak amilyen, meg fog szokni es eldogad teged is. Nem fogja ugy erezni hogy te egy akadaly vagy kozte es apja kozt, hanem az eletenek resze. Ebben a szituban te vagy a felnott, es neked kell ugy viselkedned es az elso lepeseket megtenni.
2012. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!