Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfivel akibe fele annyi érzelem van mint bennem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 4 éve, hamarosan költözünk össze, 20on évesek vagyunk. Én egy nagyon érzelmes lány vagyok, szükségem van rá, hogy ott legyen mellettem, támogasson lelkileg, ha szomorú vagyok oda tudjak hozzá bújni.

Sajnos mindkettőnknek másmilyen a munkája, az enyém miatt most sajnos egy másik városba kell utaznom, így közel egy fél évig kevesebbszer fogunk találkozni. Ez engem nagyon megviselt, ellenben őt. Azt hittem majd sokkal jobban fogja sajnálni, de csak annyit mondott, hogy úgyis letelik az a fél év, utána jobb lesz. Ha most egy ideig havi egyszer egy hétvégét töltünk együtt akkor annyit, ne búslakodjak. Ő nem az az érzelmi fajta, soha nem volt az. Mikor erre rájöttem nagyon bántott a dolog, de túltettem magam rajta mert nem volt még olyan alkalom, hogy ki is mutatkozzon ez a tulajdonsága. Mikor együtt vagyunk olyankor nagyon bújós, nagyon kedves, látom rajta, hogy szeret, de szomorúnak például még nem nagyon láttam. Nem is ragaszkodik úgy azt szűröm le.

Sokkal lazább... Mit tegyek?

Volt más ilyen cipőben már? Tudom, hogy szeret, de ilyenkor nagyon elkeseredek és úgy érzem nincsenek érzései.

Mondjátok el a véleményeteket, ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett.

23L



2012. febr. 25. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiú szeret téged, nincs itt semmi probléma.
2012. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyan annyi érzése van max valaki intenzívebben vagy kevésbé intenzíven éli át őket egyébként az hogy nem annyira ragaszkodik az nen baj mert több a szabadságod:)
2012. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen több a szabadságom, de én nem igénylem annyira. Persze jó is sokszor, mert nem tart fogva. Volt olyan barátom is aki szabályosan bevágta a durcát ha nem vele töltöttem a szabadidőmet. Na nála nem kell ettől félni, akkor sem esne pánikba, ha egy kéthavi nyaralást terveznék a világ másik felére, max jobban örülne nekem ha visszajönnék...

Mert mikro sokáig nem találkozunk tényleg örül, látom rajta, de mégis olyan rossz.

2012. febr. 25. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha ilyen a személyisége akkor ezen nem nagyon tudsz változtatni vagy elfogadod ezt a kapcsolatot vagy nem ez a te döntésed
2012. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csak vigyázz, hogy újabb 4 évet már ne áldozz rá ...
2012. febr. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is hasonló. És tudom, hogy szeret, de nem tudja kifejezni. Vannak ilyenek. Mostanában alig találkozunk, nagyon kevés idő jut kettőnknek. Erre Ő is azt mondta, hogy lesz jobb is. Mi két éve vagyunk együtt.

23/L

2012. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit igazán nagyon szeretetk, azzal legszívesebben mindig együtt lennék, érthető, hogy bánt ez. Én is több ragaszkodást várnék, de nem hiszem, hogy ez valahogy is "kierőszakolható" volna. Ha ennyire jól elvan nélkülem, sajnos bármi gond adódik, ő nyugodtan odébbállhat, mert megvan úgy is. Talán alakul, ha összeköltöztök, együtt éltek, némileg egymásra leszetek utalva. Nem szerencsés ez a természet, ha vele akarsz családot is, de nálam azért nem lenne kizáró tényező. Viszont a családalapítással várnék(és összeköltöznék vele), míg kiderül, erősebb ragaszkodás is kialakul-e nála, mert ahhoz az kell.
2012. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!