Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon passzívan viselkedik...

Nagyon passzívan viselkedik mostanában a barátnőm. Gyanakszom nem szeret, esetleg már akadt vki más, csak még nem mer lépni. Mik lehetnek a jelei a megcsalásnak? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy palira vegyen. Már nem siet haza, nem bújik annyira,nem keresi társaságom,sokszor minden fontosabb nálam még akkor is amikor semmi különösebb dolga nem akad stb. De gondolom ezek még nem jelek.De akár azok is lehetnek..
2012. márc. 2. 11:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyunk olyan régóta együtt,9 hónapja.
2012. márc. 2. 11:26
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
együtt laktok? nem lehet, hogy megszokott téged és már nem vagy újdonság? találkozzatok ritkábban, ha nem laktok együtt, ha meg igen, akkor mozduljatok ki valahová kettesben, ne otthon ücsörögjetek.
2012. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ma 11:29


Nos ez az hogy nem lakunk együtt,vagyis együtt lakunk de van hogy nem találkozunk 1-2 hétig.

2012. márc. 2. 11:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Megszokásról szó sem lehet,mivel nem lógunk egymás nyakán.Van hogy hetekig vagy napokig nem látjuk egymást.
2012. márc. 2. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nincs problémája a munkahelyén/iskolában? Valami, amit nehezen tud megoldani? Próbáltál vele beszélni?
2012. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"van hogy nem találkozunk 1-2 hétig"

Nem lehet, hogy ez a baja? Tudni kéne a kihagyás okát!

2012. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam vele beszélni,de nem volt hajlandó,igen egyszer mondta hogy vannak lelki gondjai,de nem volt hajlandó beszélni róla nekem.Akkor is arra gondoltam hogy esetleg megcsalt és azért van lelki gondja,próbáltam többször is kihúzni belőle de nem bolt hajlandó beszélni róla.Akkor kezdtem el még jobban gyanakodni.Nem jár suliba,semmi olyan dolog nincs ami munkahelyi vagy ilyesmi ahol gond lenne.Nagyon sokszor próbáltam beszélni vele erről de nem volt hajlandó.Nem tudom mi lehetett az a gond.Én mindig mondtam és mondom is neki hogy ha bármi gondja baja van,azt mondja el nekem mert én meghallgatom és segítek neki,de soha nem beszél a gondjairól inkább magába folytja.
2012. márc. 2. 11:52
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 11:51


Kihagyás oka munka!Nem volt vele gondja eddig és nem zavarta,sőt volt olyan is hogy mondtam neki hogy haza megyek akár 1 napra is csak had lássam végre,nem akarta!Sokszor mondtam hogy nem érdekel a pénz meg az utazás de én látni akarom mert nem bírom,sokszor ő beszélt e róla.

2012. márc. 2. 11:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Néha szerintem ő sem tudja hogy mit akar valójában,egyszer az a baja hogy sokat akarok vele foglalkozni,egyszer meg az hogy nem foglalkozol vele,ha nem foglalkozom vele az is csak azért van mert ő kéri hogy ne ajnározzam annyit,de akkor meg az a baja.néha maga sem tudja mit akar és mi a jó neki.
2012. márc. 2. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintnem egyértelmű: cseréld le a barátnődet. Ennek a kapcsolatnak lőttek.
2012. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!